Firmy przewozowe – nasza wypożyczalnia w znanej i cenionej branży

Usługi przewozu osób i transportu rzeczy w opcji z kierowcą, a także klasyczny wynajem auta do Twojej dyspozycji, to jedne z licznych możliwości, które oferujemy jako firma przewozowa. Poszerzając wachlarz opcji w oparciu o współpracę ze sprawdzonymi serwisami ASO, czy ubezpieczycielami, proponujemy dodatkowe warianty, które sprawdzają się w codziennych przejazdach prywatnych oraz podróżach biznesowych lub gdy potrzebujesz samochodu na wakacje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów naszej wypożyczalni aut, proponujemy w standardzie taki pakiet usług, który pozwala podróżować swobodnie bez dodatkowych kosztów, jeżeli interesuje Cię:

  • usługa „door to door” - podstawiamy auto pod wskazany adres w na terenie całej Warszawy bez pobierania dodatkowych opłat. Ta sama zasada dotyczy również odbioru przez nas auta po okresie wynajmu, gdy nasz kierowca odbierze samochód w ustalonym miejscu i odprowadzi do wypożyczalni samochodów,
  • jazda bez limitu kilometrów – nie nakładamy ograniczeń dotyczących przebiegu auta w czasie wynajmu, na przykład podczas przewozu osób, dając tym samych swobodę planowania dowolnej trasy lub spontanicznych wyjazdów, także zagranicznych po uprzednim uzyskaniu naszej zgody,
  • wynajem samochodu bez kaucji – cały budżet, który przeznaczasz na wynajem auta rodzinnego, 9-osobowego busa, czy samochodu dostawczego, może się zawrzeć w jednej kwocie, a brak kaucji to również komfort planowania bez zamrożonych środków na karcie kredytowej,
  • odwołanie rezerwacji bez dodatkowych opłat – zarezerwowane i opłacone auto czekać będzie na Ciebie zgodnie z ustaleniami, jeżeli jednak zrezygnujesz z usługi wynajmu samochodu przed faktycznych wynajęciem samochodu, nie naliczymy dodatkowych kosztów.

Możesz skorzystać z wynajmu auta jeżeli jesteś osobą pełnoletnią.

Jesteśmy nowoczesną wypożyczalnią samochodów w Warszawie

Nie stosujemy dodatkowych obostrzeń, wymagających ukończenia określonego roku życia. Jeżeli masz ukończone 18 lat oraz posiadasz prawo jazdy odpowiedniej kategorii, możesz zostać naszym Klientem i przekonać się, na jak wysokim poziomie świadczymy szeroko pojęte usługi transportowe.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wynajem samochodu? Pakiet ubezpieczeń do Twojej dyspozycji

Istotną kwestią są również polisy zabezpieczające Ciebie, wynajęte auto i wypożyczalnię samochodów na okoliczność poszczególnych zdarzeń drogowych lub kradzieży. Mając świadomość realnych potrzeb użytkowników, zapewniamy solidną i wszechstronną polisę, łącznie z ubezpieczeniem na wypadek kradzieży auta lub w sytuacji, gdy Ty przyczynisz się do kolizji.

Mamy bogatą ofertę samochodów na wynajem

Ewentualne dodatkowe opcje ubezpieczeń możemy dokupić na Twoje życzenie na korzystnych warunkach w ramach umowy wynajmu samochodów. Możliwość ta jest często wybierana w przypadku wynajmu długoterminowego lub gdy auto służy do częstych wyjazdów zagranicznych. Priorytetem jest dla nas komfort Klientów, dlatego przy korzystnych warunkach wynajmu nie oszczędzamy na bezpieczeństwie. Jeśli masz pytania zadzwoń lub odwiedź stronę FAQ.

Nowoczesna wypożyczalnia aut i nowe samochody

Aby nieustannie doskonalić jakość naszych usług, prowadzimy wypożyczalnię samochodów w Warszawie w oparciu o wysokie standardy. Jednym z nich jest stały dostęp do nowych aut z niewielkim przebiegiem. Pełne wyposażenie oraz możliwość wynajęcia auta z kierowcą i opcja dostarczenia pojazdu pod Twój dom dopiero początek listy korzyści. Odwiedź nas i przekonaj się, że wynajem aut to usługa właśnie dla Ciebie, również gdy potrzebny Ci samochód na wakacje lub auto zastępcze.

Auta nowe w niskiej cenie

Na rynku wynajmu aut nasza wypożyczalnia samochodów dąży nieustannie do doskonalenia poziomu usług oraz poszerzania gamy pojazdów o kolejne modele. Dla Ciebie oznacza to minimum formalności, w tym prostą umowę wynajmu samochodów, sprawne dostarczenie i odbiór auta oraz bezpieczną jazdę w komfortowych, nowoczesnych autach. Zapewniamy znacznie więcej niż standard w ramach korzystnej współpracy podczas wynajmu długoterminowego oraz krótkoterminowego. Car rental is here.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH SŁUCHAMY, ANALIZUJEMY, WDRAŻAMY SPRAWDŹ NAS

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Warszawie – wszystko dla Twojej wygody.
Wynajem aut w nietuzinkowym indywidualnym wydaniu.

Prowadzimy nowoczesną wypożyczalnię samochodów z myślą o rzeczywistych potrzebach naszych Klientów.

Od wynajmu samochodów dostawczych po luksusowe auta osobowe – znajdziesz auto, które będzie idealnym kompanem codziennych podróży.

TOP