Warszawa Wawer wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wawer

Wynajem busa z kierowcą

Czeka Cię wesele albo spotkanie jubileuszowe? Wynajem busa z kierowcą to świetna propozycja na wyjazdy rodzinne, na przykład na śluby, komunie, chrzty. Busem osobowym szybko i wygodnie dotrzesz pod wskazany adres, nie martwiąc się o poznanie trasy czy skupienie podczas prowadzenia auta. Dodatkową zaletą tej opcji jest fakt, iż w busie są miejsca dla 9 osób, toteż podróżować można większą grupą.

Swoje usługi transportowe kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i Klientów instytucjonalnych. Pracownicy wyjeżdżający na konferencje, spotkania branżowe, sympozja czy targi, miło i spokojnie spędzą czas w busie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Kompleksowe usługi

Prócz wyżej opisanej usługi wśród naszych propozycji znajdziesz:

  • wynajem aut luksusowych,
  • wynajem aut bez kaucji,
  • wynajem aut bez limitu kilometrów,
  • wynajem samochodów dostawczych.

Dbamy o kompleksowość –

wiemy, jak różnorodne są potrzeby naszych Klientów ze wszystkich dzielnic Warszawy, takich tak Wawer i pozostałych, toteż staramy się być elastyczni.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Warszawie

Chcąc pokonać trasę z lotniska do centrum Warszawy warto skorzystać z możliwości podstawienia samochodu na lotnisko. Nasza wypożyczalnia posiada taką opcję w ofercie. Wystarczy, że zamówisz konkretny model samochodu i wskażesz lotnisko, a nasz pracownik będzie czekał na Ciebie lub na Twojego gościa w umówionym miejscu. Warto zaznaczyć, że oddajemy samochód do Twojej dyspozycji, albo – o ile takie będzie Twoje życzenie – oferujemy wynajem auta z kierowcą, który zawiezie Cię pod podany adres.

Stawiamy na sprawdzone marki

Flota naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie składa się z aut uznanych marek. To pojazdy niezawodne, o dobrym stanie technicznym, cieszące się zaufaniem użytkownikiem z całego świata. Volvo, BMW, Audi, Nissan – to tylko niektóre z przykładów producentów aut, którym ufają również nasi Klienci.

TOP