Auto zastępcze z OC sprawcy na wynajem

Samochód zastępczy jest jest dobrym rozwiązaniem w każdej sytuacji, gdy Twoje auto zostało uszkodzone podczas kolizji lub wypadku. Atutem solidnej wypożyczalni samochodów jest szeroka gama pojazdów, spośród których łatwo będzie wybrać odpowiedni model z wyposażeniem spełniającym określone standardy lub przydatnym do wykonywania służbowych obowiązków

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Z OC

Auto zastępcze z OC sprawcy dla Twojego bezpieczeństwa

Jeżeli Twój samochód w wyniku zdarzenia drogowego z winy innej osoby nie spełnia podstawowych kryteriów dopuszczających do jego użytkowania i może stanowić zagrożenie dla Ciebie lub osób trzecich, warto skorzystać z usług wypożyczalni na czas naprawy Twojego pojazdu. Auto z OC sprawcy przysługuje Ci także w przypadku szkody całkowitej do czasu zakupu innego samochodu.

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy od ubezpieczyciela

Korzyści takiego rozwiązania dostępnego w wypożyczalni samochodów, obejmują szereg aspektów, zarówno finansowych jak i dotyczących kwestii technicznych, wśród nich między innymi:

  • bezpłatny wynajem samochodu – koszty wypożyczenia pokrywa ubezpieczyciel sprawcy w ramach jego aktualnego OC, dlatego nie dotyczą Ciebie wydatki związane z korzystaniem z auta zastępczego,
  • proste formalności – wypożyczalnia przesyła wszelkie dokumenty i wnioski ubezpieczycielowi, zwalniając Cię z konieczności osobistego dopełniania kwestii formalnych,
  • egzekwowanie opłat od ubezpieczyciela – w przypadku ewentualnych problemów ze strony firmy ubezpieczeniowej sprawcy, nasza wypożyczalnia samochodów przejmuje na siebie działania dążące do uzyskania rekompensaty,
  • dogodna forma wynajmu – dostarczamy auto zastępcze we wskazane miejsce oraz odbieramy spod wskazanego adresu po zakończeniu okresu wynajmu na Twoje życzenie, możesz zatem bez dłuższych przerw realizować swoje plany,
  • minimalne wymagania – aby skorzystać z naszych usług wynajmu aut zastepczych wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz prawo jazdy odpowiedniej kategorii do kierowania określonym pojazdem.

Proponujemy rozwiązania na miarę oczekiwań jako alternatywę dla aut na wynajem oferowanych przez ubezpieczycieli. Wybierając naszą propozycję masz pewność, że pojazd będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas, niezbędny do naprawy Twojego auta lub uzyskania pieniędzy z ubezpieczenia i zakupu innego pojazdu.

Miałeś wypadek? Wiedza i doświadczenie w dziedzinie aut zastępczych

Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów z Warszawy masz pewność, że indywidualnie dobieramy modele samochodów zastępczych na wynajem.

  • Auto zastępcze z OC sprawcy lub wynajęte na innych warunkach z powodzeniem zastąpi Twój dotychczasowy środek transportu.
  • Ty i Twoi bliscy przekonacie się o tym podczas każdej podróży.

Wynajem auta zastepczego Warszawa

Auto z OC

Nowoczesny samochód zastępczy w innych opcjach wynajmu

Stłuczka lub uszkodzenie Twojego auta mogą wyniknąć także na skutek Twojego działania i wtedy także warto skorzystać z opcji wynajmu samochodu zastępczego. Jeżeli masz wykupione dodatkowe ubezpieczenie typu assistance, koszt naprawy poniesie ubezpieczyciel, jeżeli nie – obciążą one Twój budżet wraz z kosztami wynajmu. Niemniej jednak wynajęty samochód będzie stanowił korzystne rozwiązanie i zapewni stałą mobilność na wysokim poziomie. Dotyczy to również proponowanych przez nas busów na wynajem.

Samochód zastępczy sprawdzi się również w sytuacji, gdy Twoje auto zostało skradzione. Do czasu zakupu innego pojazdu możesz nadal wygodnie podróżować pojazdem z wypożyczalni aut, zawozić dziecko do szkoły lub przemierzać kilometry w ramach służbowych zadań. Pakiet autocasco uprawnia Cię do wnioskowania o wypłatę odszkodowania przez ubezpieczyciela. Pozwoli to mniej dotkliwie odczuć wydatki związane z naprawą samochodu.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL

Auto zastępcze nowej generacji
z naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie.
Niezawodny samochód zastępczy do Twojej dyspozycji.

Propozycja godna uwagi – auto z OC sprawcy lub w innych okolicznościach

TOP