Payless Car Rental jest firmą wynajmu samochodów należącą do Avis

Payless Car Rental jest firmą wynajmu samochodów należącą do Avis

Payless Car Rental, Inc. jest firmą wynajmu samochodów należącą do Avis Budget Group i z siedzibą w Sankt Petersburgu na Florydzie. Głównie system franczyzowy, spółka posiada i prowadzi kilka lokalizacji korporacyjnych. Wynajem bezpłatnych samochodów, sprzedaż bezpłatnych samochodów, płatny parking i REZlink International są siostrzanymi firmami pod egidą Avalon Global Group.

Marka Payless działa w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Europie.Firma posiada 167 lokalizacji na całym świecie. W wypożyczalni samochodów w Warszawie do wynajęcia auta z lotniska Fiat Tipo w atrakcyjnej cenie.

wynajem-auta-z-lotniska-dowoz

Bezpłatność została przejęta przez Avis Budget Group w 2013 roku.

Historia wypożyczalni samochodów

W 1971 roku John Les Netterstron otworzył pierwszą lokalizację Wynajmu Bezpłatnych Samochodów w Spokane w Waszyngtonie. Pod kierownictwem Netterstrona firma rozwinęła się z lokalnego sklepu wypożyczalni samochodów do systemu franczyzowego z ponad 100 wypożyczalniami samochodów w całych Stanach Zjednoczonych. Do 1987 r. firma nabyła część amerykańską kanadyjskiego Holiday Rent a Car, w którym to czasie firma zbudowała swój pierwszy zautomatyzowany centralny system rezerwacji.

Pierwszy wizerunek został stworzony w 1989 roku, który przetrwał do dziś z niewielkimi zmianami. W 2002 r. firma Payless otworzyła dwa pierwsze sklepy korporacyjne, w latach 2004-2006 dodając 4 nowe. Firma posiada obecnie swoje siedziby w Denver, Ft. Lauderdale, Las Vegas, Orlando, Phoenix i Tampa.W marcu 2009 roku do widoku Expedia Preferred Vendors dodano wynajem bezpłatnych samochodów. Bezpłatne ceny oferowane są również za pośrednictwem portali turystycznych takich jak Orbitz, Priceline. com i Travelocity.

Obecnie Payless świadczy usługi długoterminowego wynajmu samochodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach, obsługując ponad 10 000 pojazdów.

Kontrole przy wynajmie aut

W lipcu 2013 r. Avis Budget Group nabyła za zgłoszony koszt 50 mln dolarów. Pomimo przejęcia, Avis nie udało się poprawić reputacji firmy Payless w zakresie obsługi klienta.
Pojazdy. Aby utrzymać niskie koszty na niskim poziomie, Payless zwykle współdzielił flotę z Avis w wielu lokalizacjach. Bezpłatni wykorzystują techniki sprzedaży w celu utrzymania rentowności. W minionych latach mogą oni mieć różne problemy, jednak od momentu zakupu przez Avis, kwestie te wydają się odosobnione.

Wynajem bezpłatnych samochodów wynajmuje te pojazdy:

  • Ekonomiczny wynajem samochodów: Hyundai Accpact: Pośrednik Nissana Versy: Hyundai Elantra
  • Standard wynajmu aut: Dodge Avenger Pełny rozmiar: Hyundai Sonata
  • Premium wynajem samochodów dla firm: Toyota Camry
  • Luxury: Chrysler 300 Van: Dodge Grand Caravan
  • Sport Uility: Hyundai Santa Fe Convertible: Chrysler Sebring / Chrysler Sebring / Chrysler 200

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wynajem aut blog

VIEW ALL
TOP