Wynajem mikrobusów w Warszawie na imprezy okolicznościowe

Mikro

Gdy wynajem busa to za mało

Standardowo mikrobusy mają do 20 miejsc siedzących, dlatego stanowią opcję pośrednią pomiędzy busem a autokarem. Decydującym czynnikiem przemawiającym za wynajmem mikrobusu powinna być zatem liczba pasażerów. Wygodne fotele oraz nowoczesne wyposażenie pojazdu sprawiają, że podróż stanie się znacznie przyjemniejsza, a przewóz osób w pełni profesjonalny.

Potrzeba wynajmu auta zależy od przeznaczenia mikrobusów. Warto wybrać ten pojazd w ramach wynajmu długoterminowego lub krótkoterminowego, gdy ma on służyć jako środek transportu na potrzeby:

 • wyjazdów prywatnych w ramach wynajmu busa bez limitu kilometrów, między innymi podczas: 
  • wycieczek w kraju i za granicą
  • wyjazdów wakacyjnych z większą grupą osób,
  • transportu związanego z imprezami okolicznościowymi,
 • wyjazdów służbowych oraz przewozu osób, na przykład:
  • delegacji,
  • wycieczek integracyjnych,
  • dowozu kontrahentów do siedziby Twojej firmy,
 • wykonywania działalności jako firma przewozowa w transporcie:
  • lokalnym,
  • krajowym,

Proponowane przez naszą wypożyczalnię samochodów komfortowe pojazdy są wyposażone w klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe, a szereg innych udogodnień płynących z wynajmu mikrobusów sprawia, że będziesz się czuć wygodnie bez względu na długość podróży.  do kwestii związanych z prowadzeniem auta, co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z usług firmy transportowej.

Bus

Istotne gdy wynajmujesz mikrobusa

Poza licencją na międzynarodowe przewozy, posiadamy też pozostałe uprawnienia, niezbędne do przewozu osób. Dodatkowo ubezpieczamy naszych pasażerów od ewentualnych szkód zaistniałych podczas podróży w ramach opłaty za wynajem. Jeżeli natomiast wynajmujesz z naszej wypożyczalni samochodów auto bez kierowcy i organizujesz przewozy we własnym zakresie, służymy fachową poradą w powyższych zagadnieniach.

W ramach wynajmu mikrobusów zapewniamy regularne przeglądy techniczne w trakcie okresu wypożyczenia, fachowy serwis oraz sezonową zmianę opon na letnie lub zimowe. Możesz zatem nieustannie korzystać ze sprawnego mikrobusa, odpowiednio przygotowanego do jazdy. Klarowny cennik wynajmu długoterminowego oraz krótkoterminowego pozwoli oszacować koszty tych podróży.

Wynajem mikrobusów jest usługą, która usprawnia przewóz większej liczby osób indywidualnie lub zorganizowanych grup. Nowoczesne mikrobusy to wygodne i sprawne pojazdy, będące solidną alternatywą dla środków komunikacji miejskiej. Ich niezawodność zależy od odpowiedniego użytkowania zgodnie z przeznaczeniem, o co niezmiennie dbamy w naszej wypożyczalni samochodów.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Tak

Wynajem mikrobusów w Warszawie z solidnej wypożyczalni

Wybierając nasze usługi otrzymujesz jasne warunki współpracy, rzetelne realizowanie umowy wynajmu samochodów przez wypożyczalnię oraz wsparcie w kwestiach technicznych i logistycznych. Usługę wynajmu mikrobusów traktujemy jako szereg działań, które mają usprawnić realizację Twoich planów. Odwiedź naszą wypożyczalnię samochodów w Warszawie, zadzwoń lub prześlij wiadomość, z przyjemnością nawiążemy współpracę.

Trzy kroki, aby mieć udany wyjazd:

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL

Wynajem mikrobusów w Warszawie

na małe i większe przewozy.

Wspólne podróże służbowe i prywatne –

wybierz auta z naszej wypożyczalni.

Opcja wynajmu mikrobusów to korzystne rozwiązanie

z uwzględnieniem komfortu pasażerów.

Profesjonalny przewóz osób jest jedną z naszych domen.

TOP