Rent-A-Wreck jest firmą wynajmującą samochody

Rent-A-Wreck jest firmą wynajmującą samochody

Rent-A-Wreck jest firmą wynajmującą samochody, które wcześniej były własnością osób fizycznych lub innych wypożyczalni samochodów. Są one również znane do zakwaterowania młodszych kierowców i tych, którzy mają słaby kredyt lub nie mają go wcale.

wypozyczalnia-samochodow-z-dworca-lotniska

Znakiem firmowym firmy są słowa "Inteligentna alternatywa" i "Nie daj się nazwać!Te ostatnie odnoszą się do faktu, że pojazdy znajdujące się w wypożyczalni aut nie są faktycznie wrakami.

Rent-A-Wreck jest firmą wynajmującą samochody

Założona w 1968 r. w Los Angeles Rent-A-Wreck zaczęła być pionierskim pomysłem: wynajmowanie używanych samochodów za mniej niższą cenę w okolicznych lokalizacjach. Wynajem samochodów na lotnisku był typowy w latach sześćdziesiątych, a większość najemców to podróżujący służbowo lub wczasowicze wypożyczający samochód poza miastem. Reprezentacja mediów, zwłaszcza w New York Times, Wall Street Journal i na targach Mike' a Wallace' a, wzbudziła zainteresowanie w Rent-A-Wreck, a do 1973 r. firma sprzedała swoją pierwszą franczyzową jednostkę.

Od 1973 r. Rent-A-Wreck powiększył się o lokalizacje franczyzowe w 41 z 50 stanów USA, Skandynawii i Saint Maarten. Firma działa przede wszystkim w okolicznych lokalizacjach, często związanych z lub w bliskim sąsiedztwie zakładów naprawczych, dealerów samochodowych lub innych usług związanych z motoryzacją. Niektóre lokalizacje Rent-A-Wreck oferują odbiór i zrzut z lotniska.

Rent-A-Wreck został zakupiony przez JJF Management 26 stycznia 2006 roku.

Rent-A-Wreck w Kanadzie

Odrębna firma Rent-A-Wreck z siedzibą w Calgary została założona w 1976 r. w Prince George, BC i nie jest powiązana z firmą z siedzibą w USA (zmieniona firma macierzysta z Rent-A-Wreck Capital, Incorporated to Franchise Services of North America, Incorporated). Firma oferuje wynajem samochodów Warszawa osobowych i ciężarowych we wszystkich 10 województwach i terytoriach Jukon.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wynajem aut blog

VIEW ALL
TOP