Warszawa Śródmieście wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Śródmieście

Na wakacje autem z wypożyczalni samochodów

Planujesz wakacyjny wyjazd wraz z rodziną? Masz za mały samochód albo wolisz wynająć nowszy pojazd o nienagannym stanie technicznym? Skorzystaj z usług wypożyczalni aut w Warszawie – podróżuj komfortowo, samochodem dostosowanym do potrzeb Twojej rodziny.

Dokonaj wcześniejszej rezerwacji konkretnego modelu – miej pewność, że wybrany przez Ciebie samochód będzie na Ciebie czekał o ustalonym czasie i miejscu.

Solidna firma transportowa z Warszawy

W samym Śródmieściu, jak i w pozostałych dzielnicach Warszawy, nie brakuje przedsiębiorstw świadczących usługi transportowe. By wyróżniać się na tle konkurencji, oferujemy:

  • wynajem aut bez kaucji,
  • bezpłatne wypożyczanie wyposażenia dodatkowego, jak foteliki dziecięce bądź nawigacja GPS,
  • wynajem aut bez limitu kilometrów.

 

Proponujemy jasne warunki współpracy, atrakcyjne ceny oraz minimum formalności.

A może busem?

Jeśli wybierasz się w podróż wraz z grupą przyjaciół, w dwie rodziny albo po prostu – potrzebujesz sporo miejsca, dobrą opcją jest wynajem busów osobowych w Warszawie i okolicach.

Świetnym towarzyszem podczas każdego wyjazdu jest Opel Vivaro – 9-osobowy bus dostępny w naszej flocie. To auto dynamiczne, zrywne, pewne. Jego atuty to bogate wyposażenie, przestronne wnętrze zapewniające wygodną podróż zarówno kierowcy, jak i pasażerom, mocny, a zarazem ekonomiczny silnik diesla.

W zależności od liczby osób, które nim podróżują, można składać i rozkładać fotele, dzięki czemu zyskuje się dodatkową przestrzeń na bagaże.

Wygodnie, spokojnie, pewnie

Podróżując autem z wypożyczalni samochodów możesz czuć się bezpiecznie. Nasza flota składa się z samochodów stosunkowo nowych, wyposażonych w liczne systemy wspierające bezpieczną jazdę. Bogate wyposażenie wewnętrzne pozwala na wygodną jazdę niezależnie od pogody oraz warunków panujących na drodze.

Wybierając takie auta osobowe jak Volvo C60, Skoda Superb czy Citroen C6 z przyjemnością

TOP