Szybki i bezproblemowy wynajem auta zastępczego

Ważny jest tutaj czas i powinien on być możliwie najkrótszy do momentu dostarczenia samochodu zastępczego. Dobrze rozwinięta flota naszej wypożyczalni samochodów pozwala nam podstawić auto niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, dlatego możesz kontynuować swoją podróż lub nadal wykonywać codzienne obowiązki domowe i służbowe związane z przemieszczaniem się albo przewozem osób bez konieczności zmiany przyzwyczajeń.

Wybierz wynajem auta zastępczego

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony lub skradziony, wybierz auto zastępcze odpowiedniej klasy z solidnym wyposażeniem oraz pakietem ubezpieczeń. Z nami możesz liczyć na:

  • pomoc w kwestiach formalnych – kontaktujemy się z właściwym ubezpieczycielem, przesyłamy komplet dokumentów oraz dbamy o wszelkie formalności, które pozwalają z ustawy na wynajem auta z OC sprawcy przełożyć koszty wynajmu na sprawcę zdarzenia lub na ubezpieczyciela,
  • doradztwo w kwestii wyboru auta – samochód z ubezpieczenia nie może być wyższej klasy niż Twoje auto, dlatego zaproponujemy odpowiednio dobrany pod tym kątem pojazd z solidnym wyposażeniem w standardzie,
  • wygodę użytkowania – brak samochodu będzie mniej dotkliwy, ponieważ samochodem zastępczym możemy przyjechać na miejsce zdarzenia, a po okresie użytkowania pracownik wypożyczalni aut może odebrać go pod wskazanym przez Ciebie adresem,
  • wynajem bez zbędnych obostrzeń – umowa takiej formy wynajmu samochodu obejmuje czas do zupełnej naprawy Twojego pojazdu lub do zakupu nowego auta w przypadku szkody całkowitej w oparciu o indywidualne ustalenia,
  • możliwość przedłużenia umowy – jeżeli zechcesz kontynuować wynajem i nasze auto nie będzie zarezerwowane na dany okres, możesz nadal z niego korzystać przedłużając umowę. Istnieje także opcja docelowego wykupienia pojazdu od wypożyczalni, który pierwotnie użytkujesz w ramach umowy wynajmu samochodów.

Warto zatem mieć zawsze przy sobie nasz numer telefonu, aby w niespodziewanych sytuacjach móc skorzystać z profesjonalnych usług, opartych o doświadczenie i rzetelne podejście do osób wynajmujących. Stawiamy na wysoką jakość usług transportowych, dlatego zawsze masz pewność, że odpowiednio zajmiemy się Twoim zgłoszeniem.

Wynajem auta zastepczego Warszawa

Co jeszcze warto wiedzieć o aucie zastępczym z OC sprawcy

Najbardziej komfortowa sytuacja to taka, gdy sprawca zdarzenia posiada ważną polisę i może ją niezwłocznie pokazać w celu zgłoszenia szkody, a Ty niezwłocznie skorzystasz z możliwości wynajęcia samochodu. Zdarza się jednak również, że samochód osoby, która spowodowała wypadek, nie jest ubezpieczony lub sprawca odjechał celowo z miejsca wydarzenia. W takich przypadkach w określonych okolicznościach możesz skorzystać z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego i w tej kwestii także jako wypożyczalnia aut służymy pomocą.

Wynajem auta zastępczego pomoc po wypadku

Sytuacja wygląda inaczej, gdy jesteś sprawcą zdarzenia drogowego, w którym uszkodzone zostało również Twoje auto. Ubezpieczenie OC nie daje Ci wtedy możliwości nieodpłatnego korzystania samochodu zastępczego, dlatego niezbędna jest dodatkowa polisa typu NNW, aby przynajmniej częściowo zwolnic się z kosztu wynajmu na czas naprawy auta lub do momentu zakupu kolejnego pojazdu. W przypadku wątpliwości możesz zwrócić się do nas z zapytaniem i docelowo również skorzystać z wynajmu samochodu osobowego, dostawczego lub 9-osobowego busa.

Wynajem auta zastępczego w Warszawie i maksimum korzyści

Bazując na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości obowiązujących przepisów, zapewniamy profesjonalną pomoc w sytuacji, gdy potrzebujesz auta zastępczego. Dostosowujemy się do potrzeb użytkowników, służąc fachową radą oraz przejmując na siebie poszczególne formalności. Nasza wypożyczalnia samochodów w Warszawie daje mobilność, która jest istotna dla życia po zdarzeniu drogowym bez konieczności zmiany planu dnia.
Auta zastępczego możesz potrzebować zarówno wtedy, gdy uczestniczysz w określonym zdarzeniu drogowym jak też w sytuacji, gdy z innego powodu Twój samochód nie może być użytkowany. Istotną kwestią jest także możliwość wynajmu z OC sprawcy, gdzie koszty wypożyczenia pokrywa ubezpieczyciel osoby, która spowodowała wypadek czy kolizję.

Samochód zastępczy dostarczamy zawsze we wskazane miejsce. Nasza wypożyczalnia aut to solidny partner w każdej sytuacji.

Zachowaj spokój w każdej sytuacji, wybierz auto zastępcze z Warszawy.Nowoczesne samochody z OC sprawy – u nas minimum formalności.

TOP