Wynajem busa z kierowcą - Warszawa – w standardzie

Bezpiecznie

w wynajętym busie z kierowcą

Wynajem busa z kierowcą to jedna z usług naszej wypożyczalni, popularna wśród Klientów. Samochody o większej niż standardowo liczbie siedzeń sprawdzają się zarówno w życiu prywatnym, jak i służbowym wszędzie tam, gdzie gdzie tradycyjne auto osobowe nie jest wystarczającym rozwiązaniem i gdzie firmy przewozowe mają optymalne rozwiązania. Nowoczesnymi busami może swobodnie podróżować łącznie 9 osób.

Korzyści płynące z wynajmu busa niezależnie od okoliczności

Współczesne modele busów do wynajęcia z kierowcą to nietuzinkowa linia nadwozia, solidne zawieszenie, które jednocześnie dobrze radzi sobie z nierównościami nawierzchni oraz wysokiej klasy wyposażenie, od systemów wspomagania po klimatyzację i sprzęt audio. Ergonomiczne fotele zapewniają wygodę kierowcy i pasażerom podczas przewozu osób w najdłuższej nawet trasie.

Opłacalność tej formy podróżowania wynika z faktu, że można jednym autem przewieźć większą liczbę pasażerów podczas tego samego przejazdu. Takie rozwiązanie jest często wybierane z usług firm przewozowych przy okazji wyjazdów:

  • okolicznościowych – idealny środek transportu dla gości weselnych, uczestników rocznic, urodzin oraz innych okazjonalnych i dorocznych wydarzeń, gdy mikrobus lub autokar jest na taką okoliczność pojazdem zbyt dużym,
  • rodzinnych – liczna rodzina na wspólnych wakacjach, feriach lub podczas weekendu z dala od miejsca zamieszkania to także argument, aby rozważyć wypożyczenie busa 9-osobowego i podróżować bezpiecznie w komfortowych warunkach, z większą ilością bagażu,
  • integracyjnych i szkoleniowych – na wyjazdy integracyjne oraz szkolenia i konferencje w miejscu oddalonym od siedziby firmy, stałe lub cykliczne spotkania w siedzibie Klienta bus będzie niezawodnym środkiem transportu w opcji wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego,
  • szkolnych – szkolne wycieczki krajowe i zagraniczne uczniów oraz nauczycieli, wyjazdy integracyjne, wyjazdy dla niewielkich grup przedszkolnych oraz spotkania absolwentów szkół i uczelni. Przewóz osób z kierowcą na szeroką skalę,
  • celowych – przewóz i odbiór zorganizowanych grup osób na lotniskach i dworcach, wyjazdy na koncerty, pokazy, pielgrzymki oraz inne wydarzenia wraz z bezpiecznym przewozem bagażu.

Każdy nasz bus do wynajęcia z kierowcą zasila grupę, którą stanowią pojazdy nowe, ubezpieczone, w pełni wyposażone oraz z niewielkim przebiegiem. Zapewniamy także bogaty wybór dodatkowego wyposażenia i pomoc w planowaniu trasy dowolnej podróży.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa dobry wybór

Dogodny

wynajem busa z kierowcą - dobry początek podróży

Wybierając nasze usługi transportowe spośród ofert licznych wypożyczalni busów w opcji z kierowcą masz pewność, że bazujemy na wiedzy oraz doświadczeniu w branży transportowej. Dotyczy to również kierowców, którzy zasilają szeregi kadry. Decydując się na wynajem busa wraz kierowcą, możesz odpocząć w trakcie podróży jako pasażer lub dowolnie spędzać czas, jeżeli wypożyczasz auto, którym przewożone będą inne osoby.

Opcja bez kierowcy to standardowy wynajem z firmy transportowej, gdy odbierasz auto z wypożyczalni samochodów albo otrzymujesz pod wskazanym przez siebie adresem i na ustalonych wcześniej zasadach oddajesz je w dniu określonym w umowie. Możesz samodzielnie prowadzić busa 9-osobowego lub upoważnić do tego w umowie osoby trzecie. Przy standardowych przewozach wystarczy, aby auto prowadziła osoba pełnoletnia z prawem jazdy kategorii B.

Obecni wśród wypożyczalni busów z Warszawy dla Twojego komfortu

Poza wynajmem busów z kierowcą w Warszawie proponujemy bogaty wybór aut osobowych i dostawczych, także w formie samochodu zastępczego.  Możesz więc zarówno prywatnie i służbowo dobrać flotę aut, niezbędną do spełniania określonych zobowiązań lub beztroskiego podróżowania w pojedynkę albo z bliskimi. Wszechstronne rozwiązania to usługa godna uwagi.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL

Wynajem busów z kierowcą w Warszawie na przejrzystych zasadach – oszczędnie i bezpiecznie.

Wypożycz busa z kierowcą, podróżuj udoskonalonymi modelami.

Wybierz naszą korzystną propozycję spośród ofert wypożyczalni busów z kierowcą.

TOP