Wynajem samochodów na grupowe wyjazdy szkolne i pozaszkolne

Wynajem samochodów na grupowe wyjazdy szkolne i pozaszkolne

Ferie, wakacje oraz okres roku szkolnego sprzyjają wszelkiego rodzaju wycieczkom. Podczas przerw w nauce najmłodsi mają liczne okazje do wzięcia udziału w obozach sportowych, górskich, harcerskich czy wycieczkach krajoznawczych. Przedszkola i szkoły również często organizują tego typu przedsięwzięcia. Możliwości podróżowania mają więc najmłodsi całkiem sporo. W poniższym tekście zamieszczamy garść informacji dotyczących wynajmu samochodów na owe eskapady.

Wynajem samochodów w Warszawie – co warto wiedzieć

Jeśli chodzi o wyjazdy grupowe, kluczową kwestią jest zawsze bezpieczeństwo pasażerów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z owego faktu, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Dlatego oferując wynajem samochodów w Warszawie z przeznaczeniem na podróże grupowe, zawsze upewniamy się, że bus charakteryzuje się znakomitym stanem technicznym, a wszystkie dodatkowe systemy bezpieczeństwa działają bez zarzutu.
Na bezpieczną jazdę składają się ponadto umiejętności kierowcy oraz jego kompetencje. Nasi pracownicy to osoby, które pochwalić się mogą sporą liczbą przebytych kilometrów, a także dużą spostrzegawczością, umiejętnościami szybkiej reakcji na zagrożenia drogowe czy świetną znajomością tras krajowych oraz międzynarodowych.

Spore doświadczenie w branży przewozu osób nauczyło nas ponadto, że wygoda i komfort to podstawowe czynniki wpływające na ogólną ocenę podróży jako przyjemną. Regulowane siedzenia, odpowiednia temperatura w pojeździe, spora ilość przestrzeni wokół foteli sprawiają, że dzieci mogą się przespać, odpocząć, a także poczytać czy pograć w karty.

Dynamiczny plan podróży tylko z Wypożyczalnią samochodów Warszawa

Kolejną kwestią, na którą zwracają uwagę osoby organizujące wycieczki, a także rodzice, jest ekonomiczność środka transportu. Niewielkie zużycie paliwa oraz nowoczesne rozwiązania zapewniające dynamiczną jazdę sprawiają, że koszty wynajmu samochodów w Warszawie nie są wysokie, co zachęca do korzystania z ofert wypożyczalni busów.

Jeżeli termin wyjazdu grupowego został już ostatecznie ustalony, zapraszamy do kontaktu. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować wybrany samochód, by mieć pewność, że w ustalonym dniu będzie on czekał na pasażerów we wskazanym w umowie miejscu. Lepiej zrobić to wcześniej, by nie okazało się, iż konkretny bus nie jest w danym terminie dostępny.Nasze przedsiębiorstwo, prócz wynajmu samochodów osobowych oraz busów, funkcjonuje również jako wypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie. Staramy się, by nasza flota była zróżnicowana, bogata oraz dostosowana do potrzeb wielu Klientów.

wynajem auta bez limitu kilometrów

Sprawdzona firma to gwarancja profesjonalizmu

Takie podejście gwarantuje, że niezależnie od celu Twojej podróży, z pewnością znajdziesz u nas auto, które okaże się strzałem w dziesiątkę. Rozpoczynając z nami współpracę możesz liczyć na:

  • fachowe doradztwo,
  • dopełnienie przez wypożyczalnię wszelkich formalności związanych z przeglądem auta, dostawczaka czy busa,
  • uregulowanie kwestii ubezpieczenia przez firmę zajmującą się wynajęciem samochodu,
  • znakomity stan techniczny auta.

Działamy profesjonalnie, z uwzględnieniem wszelkich procedur ustalonych w branży wynajmu aut.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodów w Warszawie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości oraz doradzimy w kwestii wyboru auta.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL
TOP