Operacje samochodów wynajmowanych

Operacje samochodów wynajmowanych

Alexandria Marren został mianowany nowym wiceprezesem wykonawczym Hertz Global Holdings w północnoamerykańskiej spółce wynajmującej samochody. Marren posiada ponad 30-letnie doświadczenie i wiodącą pozycję w działalności operacyjnej i obsłudze klienta.

Czytaj również : Nowoczesne wyposażenie aut z wypożyczalni samochodów – 3 dobre powody, aby wynająć samochód

 

"Alex jest wyjątkowym liderem, który przynosi firmie Hertz wyniki w szerokim zakresie funkcji operacyjnych i obsługi klienta", powiedział John Tague, prezes i CEO Hertz. Jako dyrektor wykonawczy udowodniła, że jest w stanie konsekwentnie świadczyć wysokiej jakości usługi w połączeniu z wydajnością, efektywnością i wyjątkowymi wynikami finansowymi ".

Operacje samochodów wynajmowanych

Marren przybywa do Hertz z ExpressJet Airlines, części SkyWest, Inc. gdzie pełniła funkcję dyrektora operacyjnego. Przed ExpressJet, Marren pełnił funkcję starszego wiceprezesa United Airlines i United Express. Na tym stanowisku była odpowiedzialna za centrum kontroli ruchu sieciowego linii lotniczych, a także za zarządzanie jej regionalnymi partnerami lotniczymi.

wynajem-aut-warszawa-dogodne-ceny

"Cieszę się, że dołączam do zespołu Hertz i pracuję z każdym, aby zapewnić naszym klientom doskonałość usług", powiedział Marren. "Hertz jest kultową marką o szerokim zasięgu i bogatej tradycji innowacji oraz renomie wysokiej jakości usług. Jestem zaszczycony, że mogę być częścią zespołu.

Hertz Nowy Wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej

Ponadto Hertz nazwał Dewayne' a Kirkhama starszym wiceprezesem i dyrektorem generalnym Hertz Local Edition (HLE). Jako 19-letni weteran Hertza, Kirkham będzie odpowiedzialny za prowadzenie operacji poza portem lotniczym Hertz, który obejmuje ponad 3.000 amerykańskich lokalizacji.

"Wieloletnie doświadczenie Dewayne' a w prowadzeniu działalności w zakresie wynajmu samochodów w terenie, w tym w portach lotniczych i poza nimi, sprawia, że jest on idealnie przystosowany do tego, aby skupić się na poprawie wyników finansowych i odpowiedzialnym wzroście w naszych lokalizacjach poza lotniskiem", powiedział Tague.

Hertz, Operacje samochodów wynajmowanych

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

VIEW ALL
TOP