Wypożyczalnia samochodów to udana podróż

Wynajem samochodów to sprawdzona alternatywa dla zakupu lub leasingu auta. W oparciu o indywidualne ustalenia wypożyczysz nowoczesny, zadbany i bezpieczny pojazd, który pozwoli zrealizować Twoje najbliższe oraz dalekosiężne plany. Bez ograniczeń dotyczących przebytych kilometrów oraz bez zbędnych dodatkowych kosztów, odczujesz komfort podróżowania.

Tani wynajem samochodów krótkoterminowy lub długoterminowy

W zależności od tego, na jaki czas potrzebne jest Ci auto, możesz wybrać spośród dwóch najpopularniejszych opcji. Jako okres wynajmu krótkoterminowego przyjmujemy od 1 dnia do miesiąca. To czas odpowiedni zarówno na krótki wyjazd rodzinny, jak też dłuższe wczasy, a w kategoriach służbowych wystarczający, aby zrealizować miesięczny projekt wymagający częstych wyjazdów.
Forma wynajmu długoterminowego może sięgać do 5 lat, dlatego z takiej usługi korzystają osoby, które potrzebują auta niemal na stałe, także z opcją jego późniejszego wykupienia. Tutaj także wynajem samochodu dotyczy sfery prywatnej i służbowej. Auto rodzinne pozwoli realizować codzienne obowiązki, a elegancka limuzyna będzie godnie reprezentować firmę.

Wypożyczalnia aut z Warszawy – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Priorytetem jest dla nas wysoka jakość obsługi, dlatego nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z działaniem wypożyczalni aut oraz wynajmem samochodów w Warszawie. Doradzą przy wyborze modelu i do minimum ograniczą kwestie formalne.

TOP