Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Korzyści płynące z wynajmu długoterminowego sprawiają, że ta forma wypożyczania aut jest wybierana zarówno przez naszych stałych, jak też nowych Klientów. Decydując się na taką opcję masz pewność, że jeden samochód lub większa flota będą nieustannie do Twojej dyspozycji, a docelowo możesz stać się ich właścicielem w oparciu o indywidualne ustalenia.

Wynajem długoterminowy warto podróżować

Czas wynajmu długoterminowego w tym przypadku może sięgać kilku lat. Takie rozwiązanie jest godne uwagi, gdy nie planujesz zakupu lub leasingowania auta, a zależy Ci na tym, aby samochód był zawsze dostępny, gdy tego potrzebujesz. Możesz wtedy dowolnie zagospodarować każdy dzień, a za sprawą wynajmu długoterminowego samochodów osobowych lub wynajmu busów z powodzeniem realizować plany.

Wynajem długoterminowy od tego roku

Do Twojej dyspozycji są auta osobowe, dostawcze oraz busy, dlatego istnieje możliwość jednoczesnego wynajmu pojazdu do korzystania prywatnie, a także samochodów służbowych. Zalet tej formy współpracy jest znacznie więcej, między innymi:

  • przewidywalne koszty – miesięczna opłata ustalona w umowie obowiązuje przez cały czas wynajmu, pokrywamy także rachunki związane z serwisem, przeglądami technicznymi oraz sezonową zmianą opon. Ważne również dla firm przewozowych.
  • brak ograniczeń – bez względu na to, czy chcesz wynająć auto jako osoba prywatna, czy rozważasz wynajem busa osobowego jako właściciel firmy, zawsze masz taką możliwość w oparciu o czytelną umowę oraz jasne warunki dalszej współpracy,
  • preferencyjne warunki – możliwość uzgodnienia z wypożyczalnią, że zakupi określony model lub modele aut na wynajem lub jako auto zastępcze , a Ty będziesz ich pierwszym użytkownikiem, docelowo z możliwością odkupienia,
  • brak restrykcyjnych wymogów – dotyczy to zwłaszcza zdolności kredytowej, która w przypadku wynajmu nie jest przez nas sprawdzana. Wystarczy zatem regularnie płacić czynsz za wypożyczenie i korzystać z wynajmu aut bez kaucji.

Wszystkie nasze samochody objęte zostają regularnie przedłużanym ubezpieczeniem, również podczas wynajmu długoterminowego na nas spoczywa finansowanie tej kwestii. Ty podróżujesz zatem bezpiecznie bez dodatkowych nakładów finansowych na polisę lub pakiety assistance lub korzystasz z usługi naszej wypożyczalni jako firmy przewozowej.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wynajem samochodów – długoterminowe korzyści na każdy dzień

Proponowane przy wynajmie długoterminowym przez nas auta spełnią Twoje oczekiwania zarówno w kwestii wyglądu, jak też funkcjonalności. Wybieramy nowoczesne samochody o ciekawych liniach nadwozia, zarówno te eleganckie, jak również ze sportowym charakterem. Jedna wizyta wypożyczalni samochodów może sprawić, że wzrośnie prestiż Twojej firmy lub Twój własny komfort z racji podróżowania efektownym autem na miarę czasów, także w formie samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Wynajem samochodów – długoterminowe korzyści na każdy dzień

Istotne są także kwestie techniczne, dlatego warto wiedzieć, że kupujemy nowe samochody, które w momencie trafienia do wypożyczalni aut mają niemal zerowy przebieg, a i w późniejszym okresie zachęcają niewielką liczbą przejechanych kilometrów. Przeglądy i ewentualne serwisowanie odbywają się wyłącznie w ASO, dlatego mamy pewność, że w ramach długoterminowego wynajmu samochodów proponujemy solidnie przygotowane auta.

Przy wynajmie auta długoterminowym oferujemy akcesoria:

  • Nawigacja GPS
  • CB Radio
  • Fotelik dla dziecka

Skontaktuj się z nami, aby poznać możliwości płynące z wynajmu długoterminowego aut i wynajmu busów dla siebie lub dla firmy. Poznasz atuty takiej formy korzystania z samochodu pod kątem Twoich planów i zamierzeń. Odwiedź nas w Warszawie albo przejdź do zakładki „Kontakt”, zapraszamy!

Nasza wypożyczalnia z Warszawy to Twoja satysfakcja ze współpracy

Dajemy naszym klientom możliwość wyboru samochodów różnej wielkości od małych czteroosobowych aut po 9 osobowe vany i samochody marek premium.
Wynajem długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych w Warszawie. Im dłużej tym lepiej i taniej. Przekonaj się już dziś.
Odważnie planuj przyszłość, wynajem długoterminowy to pewna inwestycja.

TOP