Wynajem samochodów na lotnisku Hertz przoduje

Wynajem samochodów na lotnisku Hertz przoduje

Reklama
Pozwól Hertzowi umieścić Cię na miejscu kierowcy.

W 1959 r. firma reklamowa Norman, Craig & Kummel (NCK) została wybrana na nową agencję reklamową dla Hertz - wypożyczalnia samochodów Warszawa. Firma NCK opracowała hasło "Hertz stawia cię na fotelu kierowcy", które po raz pierwszy zostało użyte w celach komercyjnych we wrześniu 1959 roku. Do października 1959 r. NCK zmienił sformułowanie na "Let Hertz postawił cię na fotelu kierowcy". Popularny a cappella kwartet The Hi-Lo's zaśpiewał utwór Hertza na reklamy. Hertz używał tej linii na początku lat sześćdziesiątych drukiem, znakami i telewizją. Seria ta została wymieniona na 65 miejscu w 100 najlepszych kampaniach reklamowych XX wieku magazynu Advertising Age.

Wynajem samochodów na lotnisku Hertz przoduje

O.J. Simpson

O.J. Simpson pojawił się jako rzecznik w reklamach Hertza. Mówi się, że miejsce Simpsona w reklamie skłaniało afrykańskich sportowców amerykańskich do pojawienia się w filmie i telewizji. Jedno miejsce z połowy lat 70. ubiegłego wieku pokazało Simpsonowi, jako piłkarzowi, który prowadził przez terminal na lotnisku, ubrany w strój biznesowy, przeskakując nad rzędami siedzeń, aby dostać swój wynajmowany samochód Hertz. Kobieta krzyczała:"Go O. J. Idź"! Linią znacznika reklamy, tak jak mówił O. J., była "Hertz, gwiazda w czynszu-samochodu". W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych pojawił się Simpson z legendą golfa Arnolda Palmera i aktorką Jamie Lee Curtis.
Dyrektorzy naczelni

podroz-z-rodzina-warszawa
Hertz Global Holdings, Inc. (NYSE: HTZ, Kapitalizacja Rynku: 3,7 mld USD) ogłosił wyniki za pierwszy kwartał 2016 r. w dniu 9 maja 2016 roku. Spółka odnotowała stratę netto w wysokości 51 mln USD lub 0,12 mln USD na akcję oraz skorygowała EBITDA w wysokości 155 mln USD, co oznacza 31% spadek jej wartości w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Wpływ na przychody z wynajmu samochodów na całym świecie miał wpływ spadek całkowitych dochodów na dzień, który wyniósł 7%, słabe ceny w branży oraz niekorzystny wpływ kursów walutowych.

Jednak światowe oszczędności kosztów w wysokości około 70 mln USD zostały osiągnięte w 1Q16, zgodnie z planem poprawy marży firmy na okres od trzech do pięciu lat. Koszty jednostkowe działalności firmy na całym świecie w zakresie wynajmu samochodów zmniejszyły się o 5% w stosunku do 1Q15. HTZ spodziewa się, że większa część oszczędności kosztów zostanie zrealizowana w drugiej połowie 1616 r. ze względu na czas realizacji swoich inicjatyw redukcji kosztów. Firma ogłosiła, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia celu zakładającego oszczędności kosztów w wysokości 350 mln USD w 2016 roku.

Aktualizacja Spin-Off

Zakończenie podziału HTZ planowane jest na okres od 30 czerwca do 31 lipca 2016 roku. Obie spółki pracują nad strukturami kapitałowymi w celu przygotowania ich do oddzielenia. Szacuje się, że wskaźnik dźwigni finansowej HERC w momencie wydzielenia się wynosi około 3,25x - 3,75x, a do końca 2016 r. oczekuje się, że wskaźnik ten wyniesie 3,5x lub mniej.

Uwaga: Hertz Global Holdings, Inc. jest nazwą obecnej jednostki w jej połączonej formie.

Michel Taride w 2015 r. głównym zarządzającym

Kathryn V. Marinello został mianowany Prezesem, Dyrektorem Generalnym i członkiem Zarządu The Hertz Corporation w grudniu 2016 roku.
Tom Kennedy, Starszy Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy Hertz, jest odpowiedzialny za wszystkie aspekty zarządzania finansami obejmujące zarządzanie finansami, podatki, zarządzanie ryzykiem, księgowość, sprawozdawczość finansową, planowanie biznesowe, rozwój przedsiębiorstw oraz politykę i procedury korporacyjne od grudnia 2013 roku.
Tyler Best jest wiceprezesem wykonawczym i dyrektorem ds. informacji od stycznia 2015 roku. Sprawuje nadzór nad globalnymi funkcjami informatycznymi firmy.
Alexandria Marren została w sierpniu 2015 roku mianowana wiceprezesem wykonawczym północnoamerykańskiego oddziału wynajmu samochodów.
Michel Taride został mianowany wiceprezesem wykonawczym i prezesem Hertz International Ltd. w styczniu 2010 roku. Taride od grudnia 2010 roku zarządza funkcjami planowania i remarketingu floty w firmie Hertz International.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wynajem aut blog

VIEW ALL
TOP