Warszawa Wilanów wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wilanów

Wynajem samochodów z lotniska w Warszawie

Jeżeli przylatujesz do Polski, chcesz odebrać ważnego gościa z lotniska lub szukasz transportu dla grupy osób wylatujących z kraju, postaw na usługę wypożyczania aut na lotnisku. Jak to działa? Wystarczy że zarezerwujesz odpowiedni samochód (osobowy albo bus) i ustalisz z pracownikiem konkretne lotnisko, na którym ma czekać wybrany pojazd.

Tego typu usługi transportowe świadczymy nie tylko w Warszawie, ale i w innych polskich miastach, a także poza granicami kraju.

Elastyczna oferta, duże możliwości

Doskonale zdajemy sobie sprawę z szybko zachodzących zmian gospodarczych, a co za tym idzie – zmieniających się potrzeb odbiorców usług. Staramy się więc dostosowywać ofertę wypożyczalni samochodów w Warszawie, rozszerzać jej działalność nie tylko na poszczególne dzielnice, jak (Wilanów to jedna z nich), ale i na całe miasto oraz kraj. Proponujemy:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem średnioterminowy,
  • wynajem długoterminowy.

 

Dzięki powyższemu wyszczególnieniu z łatwością dostosujesz konkretną usługę do własnych potrzeb.

Wynajem samochodów dostawczych

Rosnącą popularnością wśród odbiorców usług transportowych z Warszawy cieszy się wynajem aut odstawczych. Aktualnie najchętniej wybierany model to Renault Trafifc – auto nowoczesne, z przestronnym wnętrzem, szybkie i ekonomiczne. Na uwagę zasługuje bogate wyposażenie: kamera cofania, czujnik parkowania, ekran dotykowy pozwalający na korzystanie z multimediów oraz nawigacji.

To chętnie wybierana opcja zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i przez przedsiębiorców.

Postaw na sprawdzoną firmę

Prócz przewozu osób proponujemy również transport bagażowy. Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć auto osobowe na wakacje, wypożyczyć busa wraz z kierowcą na firmową konferencję, bądź przewieźć liczne bagaże do nowej lokalizacji – wybierając nas możesz mieć pewność sprawnie, szybko i profesjonalnie wykonanej usługi. Zaufaj nam – przekonaj się, jak wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę.

TOP