Warszawa Wola wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wola

Warunki wynajmu samochodów

Kierujemy się jasnymi, przejrzystymi zasadami, które sprawiają, że współpraca zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi z Warszawy i okolic, przebiega bardzo sprawnie.

Nie nakładamy na auta limitu kilometrów – jedź w podróż zgodnie z własnym planem, bez konieczności przestrzegania limitu. Nie pobieramy ponadto kaucji – wszystkie koszty usług transportowych wyszczególniane zostają w umowie, nie widzimy zatem konieczności pobierania dodatkowego zabezpieczenia.

Stosujemy regułę „minimum formalności, maksimum korzyści”. Oszczędzamy Twój czas, abyś zamiast wczytywać się w długie stronice regulaminów i dokumentów, mógł realizować własne zamierzenia.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Rozpoczynając z nami współpracę możesz wybierać spośród wielu opcji wynajmu. Oferujemy między innymi:

  • wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy,
  • wynajem busów osobowych (również z kierowcą),
  • transport bagażowy,
  • wynajem samochodów dostawczych.

Duża flota pozwala nam zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości, czy osób goszczących w stolicy.

Szukasz auta zastępczego?

Jeśli brałeś udział w kolizji drogowej spowodowanej przez osobę trzecią, w wyniku czego Twój samochód został uszkodzony, skorzystaj z możliwości wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Podczas naprawy Twojego pojazdu będziesz mógł korzystać z samochodu z wypożyczalni, za co zapłaci firma ubezpieczeniowa.

Zgłoś się do naszego punktu na warszawskiej Woli, a przedstawimy Ci szczegóły. Jako doświadczeni doradcy gromadzimy odpowiednią dokumentację i wysyłamy ją do ubezpieczalni, przejmując na siebie obowiązek wypełnienia niezbędnych formalności.

Bezpieczeństwo na drodze zależy również od Ciebie

Bez względu na to, jakim autem jedziesz, pamiętaj o zachowaniu ostrożności. Kieruj się regułą

TOP