Warszawa Praga Północ wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Praga Północ

Auto zastępcze z OC sprawcy w Warszawie

Miałeś wypadek albo stłuczkę? Skorzystaj z możliwości wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Jeśli w trakcie kolizji na terenie Warszawy lub okolicznych miejscowości uszkodzony został Twój jedyny samochód, a potrzebujesz pojazdu, by dojeżdżać do pracy, czy szkoły, ubezpieczalnia nie powinna mieć żadnych obiekcji przed opłaceniem auta zastępczego. Warto jednak podkreślić, iż pojazd z wypożyczalni samochodów musi mieć podobną wartość oraz stan do Twojego dotychczasowego auta.

Kompleksowe usługi

Świadczymy kompleksowe usługi wynajmu samochodów w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Odwiedzając naszą placówkę możesz liczyć na:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem średnioterminowy,
  • wynajem długoterminowy.

Flota samochodów obejmuje auta osobowe, dostawcze oraz busy. Niezależnie od rodzaju, każdy samochód wyróżnia się dobrym stanem technicznym oraz bogatym wyposażeniem. Podstawiamy pojazdy na lotnisko albo na inne wskazane przez Klienta miejsce.

Wynajem busa z kierowcą

Wśród naszych Klientów z dzielnicy Praga-Północ lub innych części Warszawy rosnącą popularnością cieszy się wynajem mikrobusów wraz z kierowcą. To świetne rozwiązanie w przypadku wyjazdów prywatnych, na przykład wakacji czy imprez rodzinnych, jak wesela, chrzty, komunie. Taka opcja idealnie sprawdza się ponadto podczas wyjazdów firmowych, chociażby na konferencje albo spotkania zarządu.

Obecność kierowcy, a tym samym możliwość wykorzystania czasu spędzonego w busie zgodnie z własnymi upodobaniami daje sposobność integracji lub odpoczynku. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją.

Samochody najlepszych marek

Starannie wyselekcjonowana flota to jeden z naszych znaków rozpoznawczych. Stawiamy na niezawodne samochody najbardziej znanych światowych marek, takich jak BMW, Audi, Volvo.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz bogate wyposażenie zapewniające komfortową jazdę sprawiają, że każda podróż autem z naszej wypożyczalni samochodów to prawdziwa przyjemność.

TOP