Sprawdzony partner w wynajmie samochodów

Usługa krótkoterminowego wynajmu samochodu oznacza możliwość korzystania z naszych aut od jednej doby do miesiąca z możliwością kontynuacji umowy. Taka forma wypożyczeń jest w naszej stałej gamie usług, dlatego rezerwując dany model masz pewność, że będzie on gotowy w ustalonym dniu, a czas jego zwrotu do wypożyczalni ustalisz zgodnie z własnymi potrzebami.

Kiedy wynajem krótkoterminowy samochodu jest najbardziej korzystny

Z tej formy wypożyczeń korzystają nasi stali oraz nowi Klienci, ponieważ sprawdza się ona, gdy potrzebne jest auto na jeden dzień w ramach sporadycznego wynajmu samochodów lub busów, jak również wtedy, gdy wiesz, że potrzebujesz samochodu na kilka tygodni. Dotyczy to proponowanych przez nas aut osobowych, dostawczych oraz busów do przewozu osób.

Wynajem krótkoterminowy to opcja, która sprawdza się w każdej sytuacji. Prywatnie wzmaga przyjemność podróżowania, a w sytuacjach służbowych daje poczucie stabilizacji. Skorzystaj z tej usługi, jeśli potrzebujesz auta:

  • zastępczego – w przypadku, gdy Twój samochód został skradziony lub znacznie uszkodzony w wypadku albo kolizji, wybierz auto zastępcze również w opcji wynajmu z OC sprawcy odpowiedniej klasy z nowoczesnym wyposażeniem,
  • wakacyjnego – jeżeli Twój samochód z przyczyn technicznych powinien zostać w garażu, skorzystaj z usług naszej wypożyczalni aut, aby wynająć samochód jednocześnie wygodny i z odpowiednio dużym bagażnikiem,
  • przedkontraktowego – gdy auto jest sprowadzane przez wypożyczalnię na Twoje indywidualne zamówienie, możesz w formie wynajmu korzystać z innego samochodu w oczekiwaniu na czas dostawy pojazdu,
  • tymczasowego – zwłaszcza w prowadzeniu firmy, gdy park samochodowy okazuje się chwilowo zbyt mały, a przewidujesz, że sytuacja taka potrwa krócej niż miesiąc. Klasyczne przykłady to delegacje, eventy oraz wizyty gości. Świadczymy wtedy także usługi transportowe.

Duże kombi z pojemną przestrzenią bagażową, zwinne auto miejskie do dynamicznej jazdy, solidne pojazdy dostawcze na każdą drogę to tylko niektóre spośród oferowanych przez nas aut. Rozsądnie poszerzamy gamę samochodów i busów do wynajęcia, aby mieć pewność, że już wkrótce kolejne pojazdy znajdą nowych zwolenników.

Wynajem krótkoterminowy samochodów

Zainwestuj mądrze w wynajem krótkoterminowy

Krótkoterminowe korzystanie z wypożyczonego samochodu może wiązać się ze znacznie mniejszymi nakładami finansowymi, niż miałoby to miejsce podczas jazdy taksówką, zwłaszcza, gdy planujesz długą podróż w Polsce lub zagranicą. W ogólnym rozliczeniu zyski są znaczne, ponieważ auto na wynajem jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, bez ograniczeń czasowych, a w przypadku pojazdów z naszej wypożyczalni masz zapewniony także wynajem samochodów bez limitu kilometrów.

Ważna jest również dostępność poszczególnych aut oraz bogaty wybór pojazdów, aby również bez rezerwacji można było wypożyczyć samochód w ramach wynajmu krótkoterminowego. Możesz zatem zdecydować o spontanicznym wyjeździe lub wynająć auto na wakacje lub w sytuacjach awaryjnych liczyć na to, że wizyta w naszej wypożyczalni zakończy się sukcesem i wyjedziesz z niej dobrym samochodem. Na Twoje życzenie auto zostanie podstawione przez kierowcę pod wskazany adres, ta opcja dostępna jest również w ramach wynajmu busa z kierowcą.

Minimum formalności i proste zasady wynajmu samochodów w Warszawie

W naszej wypożyczalni aut z Warszawy szybko i komfortowo wynajmiesz samochód. Czytelna umowa wynajmu samochodu, przejrzyste zasady oraz fachowa pomoc Biura Obsługi Klienta w trakcie wynajmu pozwolą skupić się wyłącznie na przyjemności z użytkowania samochodu. Każdego dnia dbamy o najlepszą jakość usług dla Twojej satysfakcji. Stałym Klientom zapewniamy dodatkowe usługi zapisane w umowie wynajmu samochodów.

Cennik wynajmu samochodów – ważne informacje

Wynajem krótkoterminowy i minimum formalności

Wypożycz w Warszawie z możliwością przedłużenia umowy na atrakcyjnych warunkach.

Zalety wynajmu krótkoterminowego samochodów już dziś w Twoim zasięgu.

Wynajem krótkoterminowy samochodów dostawczych i aut osobowych.

TOP