Warszawa Włochy wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Włochy

Usługi transportowe na lotnisku w Warszawie

Wynajem auta z lotniska to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy przylatują do nowego miejsca i chcą szybko, samodzielnie dotrzeć do konkretnego celu. Duża swoboda oraz niezależność to zdecydowane korzyści płynące z owej opcji.

W wypożyczalni samochodów w Warszawie możesz zamówić samochód na lotnisko albo poprosić o auto z kierowcą. Jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą nieswojego samochodu w obcym mieście – wybierz tę drugą możliwość. Proponujemy również transport na lotnisko lub z lotniska dla większych grup – wówczas do akcji wkraczają busy.

Usługi świadczymy nie tylko na warszawskich lotniskach, ale i w całym kraju oraz poza jego granicami.

Nie tylko na lotnisku, nie tylko auta osobowe

Wśród pojazdów naszej floty znajdują się:

  • auta osobowe,
  • auta dostawcze,
  • busy.

W zależności więc od liczby osób, które będą podróżowały danym samochodem, możesz wybrać mniejszy lub większy model. Wszystkie proponowane przez nas auta łączy dobry stan techniczny, przestronność, nowoczesne wyposażenie oraz uregulowane kwestie formalne, takie jak ubezpieczenie czy przegląd.

Wynajem busa z kierowcą

Na terenie całej Warszawy istnieje możliwość wynajmu 9-osobowego busa wraz z kierowcą. Owo rozwiązanie chętnie wybierane jest przez osoby planujące wyjazdy rodzinne, na przykład na wesela, jubileusze, zjazdy, a także służbowe, chociażby na konferencje, sympozja bądź imprezy firmowe. Obsługujemy osoby indywidualne oraz Klientów instytucjonalnych ze wszystkich dzielnic stolicy, Odbiór z dzielnicy Warszawa – Włochy? Oczywiście.

Auto zastępcze z wypożyczalni

Miałeś stłuczkę? Twoje auto czeka na naprawę w warsztacie? W wyniku czyjegoś błędu Twój jedyny samochód został uszkodzony? Wypożycz auto zastępcze z OC sprawcy i nie martw się formalnościami – załatwimy je za Ciebie. Gromadzimy niezbędną dokumentację, po czym przesyłamy ją odpowiedniej firmie ubezpieczeniowej, która pokrywa koszty wynajmu. Postaw na wygodne rozwiązanie. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie jest do Twojej dyspozycji.

TOP