Warszawa Bielany wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Bielany

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie

Samochód dostawczy to auto do zadań specjalnych. Często korzystają z niego pracownicy firm z branży budowlanej bądź transportowej.

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo wymaga wsparcia partnera w postaci „dostawczaka” - wybierz auto z oferty wypożyczalni samochodów z Warszawy. To bardzo korzystna alternatywa dla leasingu bądź kupna. Natychmiastowo otrzymujesz do dyspozycji samochód o znakomitych parametrach technicznych, wygodne, a jeśli zachodzi taka potrzeba – z kierowcą.

Wypożyczalnia busów

Jeśli chodzi o ofertę busów, proponujemy:

  • wynajem krótkoterminowy
  • wynajem średnioterminowy
  • wynajem długoterminowy.

Dzięki elastycznym rozwiązaniom bez trudności znajdziesz w jednym z naszych punktów w Warszawie auto, które znakomicie sprawdzi się podczas wakacyjnych wojaży bądź krótkiego wyjazdu firmowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości – zadzwoń.

Sedan, auto miejskie czy kombi?

Szukasz przestronnej, reprezentatywnej limuzyny? A może bardziej interesuje Cię kompaktowe auto miejskie, niesprawiające problemów podczas parkowania? Planujesz wyjazd wakacyjny z rodziną – potrzebujesz wygodnego samochodu z dużym bagażnikiem? Wypożyczalnia samochodów z siedzibą na Bielanach ma to, czego potrzebujesz.

Nieustannie poszerzamy naszą flotę – obecnie królują w niej takie marki jak Volvo, Fiat, Renault, Ford czy Citroen. Nasi Klienci często wypożyczają samochody pod szyldem Nissana bądź Skody. Równie chętnie wybierane są auta produkowane przez BMW i Audi.

Pozwól sobie na luksus

Jeśli poszukujesz w Warszawie samochodu na wyjątkowe okazje, przyjrzyj się bliżej modelowi Audi A8. To auto pod wieloma względami ponadprzeciętne. Na taką ocenę zasługuje przede wszystkim nowoczesny, imponujący design oraz bardzo bogate wyposażenie. Trudno pominąć świetne osiągi przy jednoczesnej ekonomiczności.

Audi A8 znakomicie sprawdzi się jako samochód firmowy oraz rodzinne auto na wakacyjny wyjazd.

TOP