Redspot Car Rentals jest wypożyczalnią samochodów z siedzibą w Sydney

Redspot Car Rentals jest wypożyczalnią samochodów z siedzibą w Sydney

Redspot Car Rentals jest wypożyczalnią samochodów z siedzibą w Sydney, Australia. Redspot został założony przez Dan Mekler w 1989 roku. Wzrosła z 1 lokalizacji w Sydney, aby objąć swoim zasięgiem większość lokalizacji w Australii. Redspot zmienił nazwę na markę w 2012 roku, po tym jak w 2012 roku został partnerem Sixt' a w zakresie wynajmu samochodu na Redspot Sixt. Redspot & Sixt wynajmuje samochód wypycha do siebie transakcje wychodzące i przychodzące. Dziś Redspot ma swoje siedziby w całej Australii. W 2002 r. Redspot Car Rentals nabyła australijski Rent A Car i przejęła jego krajowe lokalizacje. Redspot jest własnością Waterloo Car Centre Pty Ltd. W 2012 r. Redspot zawarł strategiczny sojusz z Sixt Rent A Car Germany, jako australijskim dostawcą wynajmu samochodów. Ćwiczenie rebrandingowe rozpoczęło się w połowie 2012 r. i miało na celu nawiązanie współpracy pod wspólną nazwą Redspot Sixt. W marcu 2015 roku Redspot połączył siły z Enterprise Holdings jako partnerem franczyzowym w Australii i Nowej Zelandii w ramach strategii rozwoju Azji i Pacyfiku, kończąc współpracę z Sixt. W czerwcu 2016 roku Redspot rozpoczął działalność w Nowej Zelandii pod hasłem Enterprise, obsługując wszystkie marki.

Przemysł Wynajem samochodów

  • Założona w 1989 r.; 28 lat temu (jako Waterloo Car Centre)
  • Waterloo, Nowa Południowa Walia, Australia
  • Założyciel Dan Mekler
  • Centrala Masot, Sydney, Australia
  • Główna siedziba  spółki dominującej Redspot Spty Ltd.
  • Strona internetowa www.redspot.com.au
  • Czerwony punkt pomiarowy na Wybrzeżu, Australia

Wypożyczalnia samochodów krajowych

Redspot Car Rentals będzie zarządzał biurem Enterprise w ramach globalnej sieci firmy, która obejmuje również Wynajem samochodów krajowych oraz marki Alamo Rent A Car. W wyniku tej współpracy klienci wynajmu samochodów w Warszawie będą mogli wynajmować samochody od przedsiębiorstw, Redspot, National i Alamo z tej samej lokalizacji lotniska.

wynajem-samochodu-z-lotniska-warszawa

Partnerstwo franczyzowe z Redspot Car Rentals jest świetnym przykładem dążenia przedsiębiorstwa do ekspansji międzynarodowej. Redspot to rodzinna firma wynajmu samochodów, która została założona w 1989 roku i od początku swojej działalności świadczy wysokiej jakości usługi dla klientów.

Z niecierpliwością czekamy na zapewnienie nowozelandzkim klientom rekreacyjnym i korporacyjnym najwyższego poziomu usług "- powiedział w oświadczeniu dyrektor zarządzający Redspot Dan Mekler. Otwarcie naszej lokalizacji w Queenstown Enterprise Rent-A-Car jest ekscytującym krokiem milowym, ale to dopiero początek naszego planowanego wzrostu w Nowej Zelandii ".

Oprócz swojej nowej lokalizacji w Nowej Zelandii, Enterprise posiada również 18 lokalizacji w Australii i planuje w następnym roku rozbudowę o kolejne wypożyczalnie samochodów z lotniska w północnej i południowej Nowej Zelandii.

Wraz z ekspansją na Nową Zelandię, marki Enterprise, National i Alamo działają obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie.

 

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wynajem aut blog

VIEW ALL
TOP