Warszawa Białołęka wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Białołęka

Usługi transportowe w Warszawie

Jako największe polskie miasto, stolica, centrum gospodarki, Warszawa to ważny punkt komunikacyjny. Pracownicy każdej warszawskiej firmy transportowej muszą więc w szczególny sposób dbać o wysoką jakość świadczonych usług.

Spora mobilność oraz wielka różnorodność potrzeb Klientów indywidualnych, a także instytucjonalnych wpływają na rozwój i elastyczność przedsiębiorstw skupionych wokół wynajmu aut.

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Będąc świadomymi dużej konkurencji na rynku wynajmu samochodów w Warszawie i okolicach, stworzyliśmy kompleksową ofertę, w skład której wchodzi:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem długoterminowy,

różnego rodzaju samochodów, takich jak busy, auta dostawcze, sedany, auta miejskie bądź rodzinne kombi. Możesz ponadto zamówić auto wraz z kierowcą – to dobre rozwiązanie w sytuacjach, kiedy nie znasz terenu, a zależy Ci na czasie.

 

Bez względu na Twoje oczekiwania, ilość osób, które będą podróżowały jednym samochodem, termin wynajmu oraz czas jego trwania, z pewnością znajdziesz u nas auto, które będzie Ci w pełni odpowiadało.

Wynajem aut bez kaucji

Ufamy naszym Klientom. Podejmując z nami współpracę poznajesz jasne zasady obowiązujące przez cały okres trwania umowy. Podpisujemy stosowne dokumenty, które zarówno Tobie, jak i nam gwarantują bezpieczeństwo, a także uczciwość. Nie pobieramy zatem kaucji – chcemy do minimum ograniczyć wszelkie formalność, by nie tracić Twojego czasu na zbędne zapoznawanie się z obszernymi pismami.

Decydując się na wynajęcie samochodu z punktu na warszawskiej Białołęce, możesz być spokojny o stan techniczny auta, komfort podróżowania nim oraz ważność ubezpieczenia czy przeglądu technicznego. Nie musisz martwić się limitem kilometrów – nie nakładamy ograniczeń w tej kwestii.

Opcje dodatkowe

Nawigacja GPS, foteliki dziecięce bądź bagażniki dachowe to wyposażenie dodatkowe, za które jednak nie pobieramy dodatkowych opłat. Ponad wszelką miarę cenimy Twoją wygodę, toteż dokładamy wszelkich starań, by auta wyposażone były we wszystkie udogodnienia, jakich potrzebujesz.

Odwiedź wypożyczalnię w Warszawie i przekonaj się, jak komfortowo może przebiegać podróż.

TOP