Warszawa Targówek wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Targówek

Szukasz auta na wakacje?

Coraz więcej osób z Warszawy oraz innych miast z całego kraju decyduje się na podróże wakacyjne samochodem z wypożyczalni aut. Dlaczego? Ponieważ stawiając na współpracę z wypożyczalnią świadczącą usługi transportowe mają pewność dobrego stanu technicznego auta, ważności ubezpieczenia, przeglądu, a ponadto z łatwością wybierają samochód spełniający wszystkie oczekiwania całej rodziny. To propozycja również dla Ciebie.

Szeroka oferta pojazdów

Niezależnie od tego, jak długo trwać będą Twoje wakacje, bez problemu dostosujesz czas wynajmu do swoich potrzeb. Proponujemy:

  • wynajem krótkoterminowy (od jednej doby do miesiąca),
  • wynajem średnioterminowy (od miesiąca do roku),
  • wynajem długoterminowy (od roku do trzech lat).

Odbierając samochód z dowolnego punktu w Warszawie nie musisz zwracać go w tym samym miejscu. Wystarczy, że uzgodnisz z doradcą konkretną lokalizację zwrotu, a nasz pracownik pojawi się tam i odprowadzi auto do placówki, bez dodatkowych opłat.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Na rodzinne wyjazdy proponujemy samochody typu kombi – na przykład Skodę Superb. W przypadku, gdy w podróż wybiera się więcej niż 5 osób, idealnym rozwiązaniem będzie wynajem busa. 9-osobowe modele, takie jak Opel Vivaro, mają przestronne wnętrza, duże bagażniki, a ponadto są zrywne i ekonomiczne.
Jeżeli z kolei planujesz romantyczny wypad we dwoje, warto postawić na sedana, chociażby Citroena C6 lub BMW 530.
Zapraszamy do naszej wypożyczalni na Targówku w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów.

Kiedy miałeś stłuczkę

Jeśli brałeś udział w kolizji drogowej, w wyniku której został uszkodzony Twój samochód, możesz wypożyczyć auto, a ubezpieczalnia pokryje koszty owej usługi. O ile to nie Ty byłeś sprawcą zdarzenia, nie posiadasz drugiego pojazdu, a jednocześnie, codzienne dojeżdżasz samochodem do pracy – załatwienie wszelkich formalności z firmą ubezpieczeniową powinno przebiec szybko i bez problemów. W przypadku jakichkolwiek komplikacji służymy pomocą oraz doradztwem.

.

TOP