Warszawa Praga Południe wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Praga Południe

Wynajem krótkoterminowy w Warszawie

Kiedy potrzebujesz samochodu na jeden lub kilka dni, opcja wynajmu krótkoterminowego będzie najbardziej odpowiednia. To dobre rozwiązanie, jeżeli planujesz weekendowy wyjazd, Twój samochód jest niesprawny, a musisz dojeżdżać do pracy lub odwozić dzieci do przedszkola. Możesz wówczas zdecydować się na wynajem auta do 31 dni. Jeżeli zaistnieje potrzeba korzystania z usług wypożyczalni przez kolejne dni, nie ma problemu z wydłużeniem okresu najmu.

Wynajem długoterminowy

W sytuacjach wymagających dłuższego wsparcia partnera w postaci sprawdzonego samochodu, warto przyjrzeć się dokładniej opcji wynajmu długoterminowego. W ramach owej usługi liczyć możesz na:

  • wynajem samochodów dostawczych,
  • wynajem busów,
  • wynajem samochodów osobowych.

To dobra alternatywa dla kupna auta bądź leasingu. Długi okres wynajmu (od 2 do 5 lat) pozwala eksploatować pojazd zgodnie z własnymi potrzebami,

bez konieczności martwienia się o kwestie formalne lub losy auta w przypadku, kiedy przestanie być potrzebne. Coraz więcej Klientów z Warszawy stawia na owo rozwiązanie.

Wszystko jasne

Zanim zdecydujesz się na podjęcie z nami współpracy, masz wgląd do wszelkich dokumentów obowiązujących podczas wynajmu samochodów. Zarówno regulamin, jak i umowa skonstruowane są tak, by zabezpieczać interesy najemcy – czyli Twoje, oraz wynajmującego – czyli nasze. Wszystkie przepisy są jasne, konkretne, dokładnie określają obowiązki oraz przywileje obu stron kontraktu. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów – zapraszamy do naszego punktu na Pradze Południe bądź do pozostałych biur.

Wcześniejsza rezerwacja auta

Jeśli wiesz już, kiedy będziesz potrzebował samochodu – zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Warszawie. Doradzamy w kwestii wyboru konkretnych modeli, chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować samochód – to gwarancja, że otrzymasz do dyspozycji dokładnie ten model, który chciałeś. Nie musisz zwracać pojazdu tam, skąd go odebrałeś. Sprawdź mapę naszych lokalizacji i wybierz dowolny, ustalony z doradcą, punkt zwrotu.

TOP