Wynajem aut alternatywą dla leasingu i kupna

Wynajem aut alternatywą dla leasingu i kupna

Dokonując przeliczeń dotyczących porównania kosztów wynajmu aut, ich kupna oraz leasingu, okazuje się, że wypożyczenie samochodu na krótszy, czy dłuższy termin to rozwiązanie bardzo atrakcyjne pod względem ekonomicznym.

Dla Klientów indywidualnych oraz firm

W miastach, w których komunikacja miejska jest znakomicie rozwinięta i z pomocą metra, tramwaju, autobusu czy trolejbusu bez problemu dojechać można w dowolne miejsce, posiadanie auta na własność staje się opcją niezbyt korzystną. Jeżeli bowiem Twój samochód stoi w garażu, a Ty zamiast go użytkować, skupiasz się na opłacaniu ubezpieczeń, dokonywaniu przeglądów oraz bieżących napraw – lepiej nie mieć go wcale. Coraz więcej osób dochodzi do podobnych wniosków i decyduje się na wynajem aut w Warszawie na konkretne okresy, na przykład na wakacje, weekendy bądź wówczas, gdy zaistnieje taka potrzeba. Klienci zgłaszają się do nas gdy:

  • planują weekendowy wyjazd za miasto;
  • wybierają się na większe zakupy i potrzebują środka transportu;
  • wyjeżdżają w delegacje służbowe, a firma nie zapewnia im samochodu;
  • jadą na rodzinną uroczystość, na przykład ślub czy rocznicę ślubu.

Równie chętnie zgłaszają się do nas przedstawiciele przedsiębiorstw różnych branż.

Wypożyczenie samochodu czy leasing

Zawsze wtedy, gdy konkretna firma wykonuje zlecenie w dowolnej części kraju lub poza jego granicami, kiedy grupa pracowników wyjeżdża na branżową konferencję, szkolenie czy imprezę firmową bądź wówczas, gdy ważny gość, partner albo potencjalny Klient przylatuje do konkretnego miasta i chcemy odebrać go z lotniska – przydają się auta z wypożyczalni samochodów.
W przypadku wynajmu długoterminowego w Warszawie oferujemy atrakcyjne ceny. Staramy się, by nasza propozycja, w porównaniu z leasingiem, była korzystna.

Jeżeli szukasz firmy, która szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo kierowców i pasażerów podczas podróży samochodem, a zarazem proponuje profesjonale usługi dostosowane do różnorodnych potrzeb odbiorców indywidualnych i firmowych – zapraszamy do kontaktu. Jeśli już wybrałeś samochód z naszej floty, możesz zarezerwować go przez Internet, telefonicznie bądź bezpośrednio w naszej siedzibie w Warszawie. Jeżeli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwości albo nie możesz zdecydować się na konkretny model – śmiało skontaktuj się z nami – odpowiemy na każde Twoje pytania związane z branżą.

widoki natury

Wynajem aut w Warszawie – poznaj nas bliżej

Na naszej stronie internetowej dostępny jest cennik konkretnych modeli. W zależności od długości wynajmu koszty nieco się różnią. Oferujemy wynajem:

  • krótkoterminowy – na okres do 31 dni;
  • średnioterminowy – na okres powyżej 31 dni aż do roku;
  • długoterminowy – na okres powyżej roku.

Wynajem aut w Warszawie to proste, ekonomiczne i wygodne rozwiązanie. Zawsze, gdy potrzebujesz samochodu, możesz skorzystać z naszych usług.
Świadczymy profesjonalne usługi wynajmu aut w Warszawie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji na każdą okazję. Czekamy na Ciebie w naszym biurze oraz pod telefonem. Sprawnie odpowiadamy na zapytania internetowe – wybierz dogodną dla Ciebie formę komunikacji i rozpocznij już dziś swoją nową przygodę.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL
TOP