Warszawa Ochota wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ochota

Ważny punkt na mapie usług transportowych

Oddział wypożyczalni aut Warszawa-Ochota to miejsce, w którym znajdziesz różnego rodzaju auta osobowe, busy oraz samochody dostawcze. Bogata flota, atrakcyjne ceny wynajmu oraz fachowa i sprawna obsługa to atuty, które doceniają szerokie rzesze Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Jeśli znasz dokładny termin, kiedy potrzebować będziesz samochodu i wybrałeś już konkretny model, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji. Po ustaleniu szczegółów realizacji usługi z naszym pracownikiem możesz mieć pewność, że dostaniesz auto, jakie chciałeś.

Różnorodne potrzeby, różnorodne cele

Potrzeby osób korzystających z wynajmu samochodów w Warszawie są bardzo indywidualne. Z myślą o różnorodnych wymaganiach stworzyliśmy ofertę, w skład której wchodzi między innymi:

  • wynajem busa z kierowcą,
  • wynajem aut bez kaucji,
  • transport bagażowy.

Stawiamy na elastyczne opcje, zapewniające dokładne dostosowanie warunków współpracy do życzeń każdego Klienta.

Wynajem aut w Warszawie wraz z opcjami dodatkowymi

Potrzebujesz bagażnika dachowego bądź fotelika dziecięcego? Jeżeli masz zamiar podróżować z dziećmi albo zależy Ci na nawigacji, czy dodatkowym miejscu do przechowywania bagaży, możesz bezpłatnie wypożyczyć konkretny sprzęt. Wystarczy jedynie zgłosić takie zapotrzebowanie w naszym biurze w Warszawie – informacja o Twoich wymaganiach zostanie uwzględniona podczas odbioru samochodu.

Wcześniejszy bądź późniejszy zwrot auta

Jeżeli zwrócisz samochód przed terminem zapisanym w umowie, nie zmniejszymy kosztu usługi. W systemie ów pojazd widnieje jako niedostępny we wcześniej wskazanym przez Ciebie terminie, toteż pozostałe osoby nie są w stanie go zarezerwować.

Kiedy natomiast Twoja podróż się przedłuży i nie będziesz w stanie oddać auta w zadeklarowanym dniu, wystarczy, że powiadomisz nas o tym telefonicznie. Do rachunku doliczona zostanie kwota wynajmu za dodatkowy czas.

TOP