Wynajęcie samochodu po stłuczce lub wypadku

Wynajęcie samochodu po stłuczce lub wypadku

Kolizja samochodowa to każdorazowo stresująca sytuacja. Obawa przed uszczerbkami na zdrowiu, kłopoty z samochodem, koszty – problemów jest sporo. By pozbyć się choć jednego z nich, zachęcamy do wynajęcia samochodu na czas naprawy Twojego dotychczasowego auta bądź zakupu nowego.

Auta zastępcze w Warszawie

Jeżeli w efekcie wypadku, którego sprawcą był inny kierowca, Twój samochód został uszkodzony i jeżdżenie nim stanowi zagrożenie, powinieneś oddać go do warsztatu, gdzie zostanie przywrócony jego dobry stan techniczny oraz wizualny. Kiedy uszkodzenia okazują się na tyle duże, że jego naprawa nie wchodzi w grę – czeka Cię prawdopodobnie kupno nowego. Czym jednak będziesz jeździł w czasie naprawy bądź do momentu otrzymania kluczyków od nowego samochodu? Jeśli masz drugi samochód – pewnie nim. Jeśli jednak nie posiadasz drugiego auta, przysługuje Ci prawo bezpłatnego wypożyczenia samochodu w Warszawie czy innej miejscowości – koszt usługi pokrywany jest z ubezpieczenia sprawcy wypadku. Istnieje szereg powodów, dla których ubezpieczalnia może nie zgodzić się na opłacenie auta zastępczego. Przykładowe sytuacje podajemy poniżej:

  • Auto nie stanowi Twojego codziennego środka transportu, używasz go rzadko, a jego brak w żaden sposób nie zaburza funkcjonowania Twojej rodziny ani Twojego.
  • Chcesz wynająć samochód bardziej luksusowy i kosztowny niż ten, którym jeździłeś dotychczas. Zasada określona w warunkach ubezpieczenia mówi, że wynajmowane auto powinno być tak samo wartościowe jak to, które ucierpiało w wypadku.
  • Masz drugie auto, które z powodzeniem może zastąpić uszkodzony samochód.

O ile nie dotyczy Cię żadna z powyższych okoliczności, zgłoś się do naszej wypożyczalni samochodów.

Przewóz osób bez niespodzianek

Zaproponujemy Ci auto dostosowane do Twoich potrzeb oraz dopełnimy wszelkich formalności kontaktując się z ubezpieczycielem pokrywającym koszty wynajmu. Ty nie musisz ponosić żadnych opłat, nawet wówczas, kiedy pojawią się problemy związane z wypłaceniem odszkodowania przez firmę ubezpieczeniową – mamy doświadczenie w tego typu sytuacjach, toteż służymy pomocą i wsparciem. To Ty decydujesz, gdzie mamy podstawić auto zastępcze, oraz skąd i kiedy je odebrać – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów wprowadziliśmy szereg udogodnień, dbając o Twój komfort.

kobieta wynajem krotkoterminowy auta

Wynajęcie samochodu w Warszawie – dobre warunki, dobre ceny

Wynajęcie samochodu w Warszawie to sprawa bardzo prosta, a duża konkurencja w branży skutkuje atrakcyjnymi cenami wynajmu. Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którzy zainteresowani są wynajem krótkoterminowym, średnioterminowym oraz długoterminowym. W swojej ofercie mamy samochody osobowe, dostawcze oraz busy, a bogactwo wyboru sprawia, że niezależnie od potrzeb znajdziesz u nas pojazd w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, którym wygodnie będziesz mógł podróżować do swojego celu.

W przypadku pytań – napisz do nas, zadzwoń lub przyjdź do naszego biura. Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące wynajęcia samochodu w Warszawie. Czekamy na Ciebie!

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL
TOP