Warszawa Wesoła wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Wesoła

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z całej Warszawy i okolic. Z naszych usług korzystają między innymi mieszkańcy dzielnicy Wesoła, Ursus czy Żoliborz i innych. Zachęcamy do wynajmu aut na okazje rodzinne, na przykład wakacje, śluby, komunie. Samochody z wypożyczalni znakomicie sprawdzają się ponadto w roli aut zastępczych oraz zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz pojazdu, a nie masz go akurat do dyspozycji.

Do wynajmu samochodów zachęcamy również firmy. Przedsiębiorcy korzystający z naszych aut to najczęściej przedstawiciele branż budowlanych, transportowych, handlu.

Szeroka oferta

Wśród usług proponowanych przez wypożyczalnię samochodów w Warszawie znajdziesz:

  • wynajem aut bez kaucji i bez limitu kilometrów,
  • wynajem busów,
  • wynajem samochodów dostawczych,
  • wynajem samochodów z kierowcą.

Ufamy naszym Klientom. Nie potrzebujemy zabezpieczeń w postaci kaucji –

wierzymy, że współpraca na jasnych zasadach określonych w dokumentach nie wymaga dodatkowych poświadczeń finansowych.

Nie narzucamy ponadto limitu kilometrów – śmiało możesz realizować plan podróży lub jechać zgodnie z własnymi pomysłami.

Minimum formalności, maksimum wygody

Umowę wynajmu samochodu konstruujemy tak, aby znalazły się w niej wszystkie ważne informacje, z drugiej jednak strony, by zbyt duża ilość szczegółów nie sprawiła, że stanie się ona nieczytelna. Znajdują się w niej dane najemcy i wynajmującego (czyli wypożyczalni), informacje o konkretnym modelu auta, okres wynajmu, wiadomości dotyczące wyposażenia dodatkowego, a także dane osób uprawnionych do kierowania pojazdem.

Wynajem busa z kierowcą

Coraz więcej osób z Warszawy i sąsiednich miejscowości decyduje się na wynajem większego samochodu, prowadzonego przez profesjonalnego kierowcę. Podejmując z nami współpracę możesz mieć pewność, że pracownicy wypożyczalni to specjaliści o dużych umiejętnościach technicznych, z odpowiednim doświadczeniem w branży transportowej. Jeśli więc nie czujesz się pewnie za kierownicą sporego busa – zdaj się na ekspertów. Możesz nam zaufać.

TOP