Road trip po Europie autem z wypożyczalni samochodów

Road trip po Europie autem z wypożyczalni samochodów

Wypożyczalnie samochodów prześcigają się w proponowaniu Klientom coraz to nowszych, bardziej komfortowych i ekonomicznych aut. Warto przyjrzeć się dokładniej tego typu ofertom, kiedy planujesz wycieczkę objazdową po Europie.

Autem po Europie, czyli o czym warto pamiętać

Lista informacji do zdobycia oraz spraw do załatwienia przed wyruszeniem w podróż po Europie jest bardzo długa. Zebraliśmy te najistotniejsze punkty na krótkiej liście:

  • Oszacuj koszty – dowiedz się, ile kosztuje wyżywienie i noclegi w państwach, które masz zamiar odwiedzić. Jeśli chodzi o koszty samego transportu, musisz wiedzieć, jak kształtują się ceny paliw w poszczególnych krajach, ile kilometrów przejedziesz, ile kosztują winiety, opłaty za autostrady czy płatne odcinki dróg ekspresowych. Zrób podsumowanie i zastanów się, która trasa będzie najbardziej odpowiednia pod względem ekonomicznym, a jednocześnie turystycznym oraz pod względem ilości przebytych kilometrów.
  • Poznaj przepisy dotyczące wyposażenia auta oraz te obowiązujące na europejskich drogach. Jeśli wybierasz się do Włoch, powinieneś na przykład wiedzieć, że gdy dostaniesz mandat nocą, będzie on o 30% wyższy od kary za to samo przewinienie dokonane w dzień. Zastanów się, czy będziesz podróżował do późnych godzin – pamiętaj o wypoczynku.
  • Warto także przypomnieć sobie wszystko, co dotyczy naszego rodzimego ruchu drogowego – część wycieczki przebiegać przecież będzie polskimi drogami. Bezpieczeństwo w podróży to kwestia podstawowa, należy więc zadbać o nią w sposób szczególny.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska na czas

Wybierz wypożyczalnię samochodów z Warszawy bądź innego miasta, która ma najbardziej atrakcyjną ofertę. Porównaj ceny poszczególnych opcji: zwróć uwagę na limit kilometrów, opłaty dodatkowe, modele oferowanych pojazdów oraz kaucję. Wynajem aut bez kaucji w Warszawie staje się powoli normą, jednak zasada ta dotyczy głównie wynajmu krótkoterminowego.

W przypadku dłuższych podróży samochodowych należy okiełznać spontaniczność i przygotować się do nich tak dobrze, jak to tylko możliwe. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz w Internecie, w literaturze oraz w konsulatach poszczególnych państw, które zamierzasz odwiedzić.

zadowolony klient wypożyczalni busów

Godna polecenia wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Sprawne, niezawodne, wygodne oraz ekonomiczne na dłuższych trasach auto okaże się jednym z Twoich głównych pomocników podczas podróży po Europie. Taki pojazd znajdziesz w naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie cieszącej się dobrą opinią wśród dotychczasowych Klientów oraz proponującej najnowszej generacji auta. Dostosuj model do wymagań pasażerów: czy jedziesz z rodziną, przyjaciółmi, czy może sam? Ilość osób w podróży ma spore znaczenie, być może zamiast samochodu osobowego lepiej wybrać przestronnego mini busa? Dokładnie przemyśl swój wybór – wycieczka samochodowa, która trwać będzie sporo czasu ma być przecież czystą przyjemnością, a nie udręką.
Jeśli masz pytania lub wybrałeś już konkretny model i chcesz go zarezerwować – zapraszamy do kontaktu.
Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Warszawie, która wyróżnia się na tle konkurencji profesjonalną obsługą, atrakcyjną ofertą oraz niezawodnością – zgłoś się do nas.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wypożyczalnia aut poleca

VIEW ALL
TOP