Warszawa Mokotów wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Mokotów

Usługi transportowe dostosowane do potrzeb

Stawiamy na elastyczność i jasne zasady współpracy. Każdy samochód z naszej floty wypożyczyć możesz na dowolny okres. Rekomendujemy zarówno wynajem krótkoterminowy (od 1 do 31 dni), średnioterminowy (od 1 do 12 miesięcy) oraz wynajem długoterminowy (od 12 do 36 miesięcy).
Dzięki szerokiemu wyborowi aut w Warszawie z łatwością dostosujesz typ wynajmu oraz konkretny model samochodu do swoich potrzeb.

Szeroka oferta wypożyczalni samochodów z Warszawy

Kompleksowa oferta wypożyczalni samochodów z Mokotowa to nie tylko wynajem aut osobowych. W skład proponowanych przez nas usług wchodzi ponadto:

wynajem busów osobowych,
wynajem samochodów dostawczych.

Busy świetnie sprawdzają się podczas wszelkiego typu wyjazdów zorganizowanych, wycieczek, wakacji rodzinnych.

Często korzystają z nich również firmy – to dogodny środek transportu na konferencje, czy inspekcje, których dokonywać ma większa liczba pracowników.
Samochody dostawcze z kolei wykorzystywane są do przewożenia towarów, zaopatrzenia punktów handlowych bądź usługowych. Wynajmują je przedstawiciele branż budowlanych, jak i Klienci indywidualni, na przykład podczas przeprowadzek.

Co musisz wiedzieć

Z podstawowych informacji dotyczących wynajmu samochodów w Warszawie czy jakimkolwiek innym mieście kluczowy jest fakt, iż z usług wypożyczalni może skorzystać osoba, która ukończyła 18 lat i posiada ważne prawo jazdy odpowiedniej kategorii.

Jeżeli chcesz, by prawo kierowania wypożyczonym przez Ciebie samochodem przysługiwało osobom trzecim, ich dane osobowe muszą znaleźć się w umowie.

Jasna umowa wynajmu

Dokładnie sprecyzowane, a jednocześnie jasne informacje dotyczące wynajmu określone są w umowie oraz regulaminie konkretnej firmy transportowej z Warszawy, Poznania, Gdańska czy innego miasta.

Prócz danych przedsiębiorstwa oraz Klienta, a także konkretnego modelu samochodu, czasu wynajmu, wysokości opłat, w dokumentach mogą znaleźć się informacje o wyposażeniu dodatkowym, takim jak GPS czy foteliki dziecięce, które zostaje udostępnione najemcy.

TOP