Trzy kroki wypożyczenia samochodu

Wynajem samochodu to usługa, która znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie w sytuacji, gdy Twoje auto nie jest sprawne lub kiedy z innych powodów potrzebujesz solidnego pojazdu. Możliwość skorzystania z takiej opcji niesie ze sobą liczne oszczędności oraz korzyści niematerialne w postaci satysfakcji z wygodnego i sprawnego podróżowania. Warunkiem jest skorzystanie z usług solidnej wypożyczalni aut.
Zapraszamy do rezerwacji on-line lub kontaktu z biurem obsługi Klienta. Wynajmij markę auta wiodącego producenta na rynku dostosowaną do swoich potrzeb. Największa oferta. Wybierz coś dla siebie i ruszaj w drogę.

Dobry wybór – nasza wypożyczalnia aut w Warszawie

Dobry wybór – nasza wypożyczalnia aut w Warszawie w której wybierzecie Państwo komfortowe auto do bezpiecznego użytkowania na każdy dzień. Cenimy Państwa czas oraz oczekiwania, dlatego rezerwacja auta może się odbyć w dogodny sposób w naszej siedzibie w Warszawie, przez telefon albo przez Internet.

Wystarczy kilka minut, aby wybrane auto czekało na Ciebie w określonym terminie lub zostało dostarczone pod wskazany adres wraz ze standardową umową wynajmu samochodów do podpisania. Tobie pozostanie beztroska podróżowania lub komfort wywiązywania się z obowiązków służbowych, takich jak przewóz osób lub transport busem większych grup. W naszej ofercie znajdziesz możliwość wynajmu samochodów osobowych, aut dostawczych i mikrobusów.

Ważne kwestie w wynajmie samochodów, które również gwarantujemy

Ważne kwestie w wynajmie samochodów, które również gwarantujemy dając kompleksową obsługę w kwestiach technicznych. Samochody w trakcie wynajmu przechodzą regularne okresowe badania techniczne w autoryzowanych stacjach diagnostycznych, poddawane są także dodatkowym testom w przypadku ewentualnych uwag zgłaszanych indywidualnie, dotyczy to również samochodów zastępczych. Priorytetem dla nas jest sprawność auta, a tym samym Twoje bezpieczeństwo – w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi.

Dbamy także o odpowiednio wczesną sezonową zmianę opon, a ogumienie wysokiej klasy i solidne bieżniki to dla nas standard. Wysokiej klasy auta w naszej wypożyczalni aut w Warszawie. Zdejmujemy z Ciebie również obowiązek płacenia polisy. Współpracując ze sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi wybieramy pakiety standardowe oraz assistance, które obejmują zarówno liczne zdarzenia drogowe, jak też poszczególne usterki związane z użytkowaniem, czy kradzież pojazdu. Dotyczy to również wynajmu busów, mikrobusów oraz samochodów dostawczych.

Wypożyczalnia samochodów usługa transportowa

Co w wynajmie samochodu może być ciekawe właśnie dla Ciebie prowadząc nowoczesną wypożyczalnię samochodów dbamy o Klientów, zapewniając dostęp do wysokiej klasy aut. Skupiamy się na atutach danego pojazdu, zamiast na jego marce, dlatego wzbogacamy flotę rozsądnie, opierając nasze wybory o faktyczne potrzeby użytkowników. Spotyka się to z zadowoleniem osób korzystających z naszej usługi wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego.

Co w wynajmie samochodu może być ciekawe właśnie dla Ciebie

Spośród licznych udogodnień warto poznać kilka, cieszących się największym uznaniem, które mogą okazać się decydujące również dla Ciebie. Jeżeli zatem planujesz wynajem samochodu zapoznając się z tymi informacjami wiedz, że zapewniamy:

  • współczesne auta – modele nowe lub z niewielkim przebiegiem, odpowiednio wyposażone, o efektownej linii nadwozia, dostosowane do jazdy w mieście lub idealne na tereny podmiejskie. Proponujemy również wynajem busów oraz samochodów dostawczych,
  • korzystne warunki – rozsądne ceny z możliwością ich indywidualnego ustalenia w przypadku wynajmu długoterminowego. Okresowo także rabaty i promocje na określony model lub na całą flotę,
  • brak limitu kilometrów – wynajmujesz uto na ustalony czas, a nie na długość przejechanej trasy, dlatego w ramach wynajmu samochodu bez limitu kilometrów możesz dowolnie rozplanować okres wynajmu i poczuć swobodę organizowania wszelkich podróży,
  • wynajem samochodu bez karty kredytowej – wystarczającym zabezpieczeniem jest dla nas podpisana umowa, dlatego kwestia środków na Twoim koncie jest całkowicie poza naszym zainteresowaniem,
  • wypożyczenie bez kaucji – w tej kwestii również cenimy umowę jako przypieczętowanie obopólnych ustaleń, bez potrzeby wnoszenia dodatkowych opłat, dlatego oferujemy wynajem auta bez kaucji. Pomocne zwłaszcza przy ograniczonym na dany moment budżecie.

Taka forma korzystania z samochodu sprawdza się zarówno wtedy, gdy rozważasz wynajem krótkoterminowy oraz przy wynajmie długoterminowym, gdzie wybrany model zostaje do dyspozycji Twojej lub Twojej firmy przez kilka lat. W każdej z tych opcji jesteśmy dostępni przez cały czas trwania umowy.

Pomyśl o wynajęciu samochodu, pomożemy zrealizować Twoje plany.

Wynajem samochodu w Warszawie taniej niż się spodziewasz.

Poznaj cennik wynajmu długoterminowy i krótkoterminowy.

Przekonaj się, że warto nam zaufać.

Nasza wypożyczalnia aut gwarancją korzystnych warunków.

Aktualności

VIEW ALL
TOP