Warszawa Rembertów wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Rembertów

Miałeś wypadek lub kolizję?

Zapoznaj się z opcją wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Jeśli nie masz drugiego samochodu, a Twój jedyny pojazd stoi po stłuczce w warsztacie, możesz liczyć na auto zastępcze, za który powinna zapłacić ubezpieczalnia – o ile nie jesteś sprawcą kolizji. Znajdź najbliższy punkt wypożyczalni świadczącej również usługi firmy transportowej w Warszawie.

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Duże zagęszczenie samochodów na drogach Warszawy oraz pośpiech kierowców sprawiają, że o wypadek nietrudno. Mając duże doświadczenie w wynajmie aut dla osób, których samochody zostały uszkodzone w trakcie kolizji, doskonale znamy procedury postępowania oraz uzyskiwania rekompensaty finansowej od ubezpieczycieli. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na szeroką flotę pojazdów, fachowe doradztwo, a ponadto:

  • wynajem aut bez kaucji,
  • wynajem aut bez limitu kilometrów,
  • podstawianie samochodów na lotnisko lub inne miejsce ustalone z Klientem.

 

Cenimy spokój osób, które decydują się na współpracę z nami.

Minimum formalności, maksimum wygody

Nie musisz przejmować się formalnościami związanymi z pokryciem przez ubezpieczalnię kosztów wynajmu. Nasi pracownicy zajmują się kompletowaniem niezbędnych dokumentów oraz przekazywaniem ich firmom ubezpieczeniowym. Nawet wówczas, gdy ubezpieczalnia wyraża obiekcje co do wypełnienia obowiązków, mobilizujemy się, by uzyskać kompensację finansową za wypożyczony samochód.
Niezależnie od tego, czy wypadek zdarzył się w Rembertowie, na Ursynowie czy jakiejkolwiek innej dzielnicy Warszawy albo w okolicznych miejscowościach – zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Wynajem busów i samochodów dostawczych

Oferta wynajmu samochodów opłacanych przez ubezpieczyciela dotyczy również aut dostawczych oraz busów. W przypadku przedsiębiorstw, dla których pojazdy stanowią narzędzia pracy, szczególnie istotne jest szybkie i sprawne umożliwienie korzystania z podobnego samochodu. Zachowuje się w ten sposób ciągłość pracy, a wykonywanie obowiązków pracowniczych nie jest zagrożone.

TOP