Warszawa Żoliborz wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Żoliborz

Wynajem samochodów w Warszawie

Decydując się na wynajem samochodu osobowego w Warszawie możesz liczyć na bezpłatne wyposażenie dodatkowe, takie jak nawigacja GPS, foteliki dziecięce. Wystarczy, że zgłosisz zapotrzebowanie na konkretne systemy/elementy naszemu doradcy, a wyposażymy auto zgodnie z ustaleniami.

Oferujemy różnorodne usługi, na przykład podstawianie pojazdu na lotnisko w stolicy albo w innym dowolnym mieście, a także poza granicami kraju.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby odbiorców naszych usług transportowych. W zależności od Twoich planów postaw na:

  • wynajem busów wraz z kierowcą
  • wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy, długoterminowy aut osobowych,
  • wynajem mikrobusów i aut dostawczych.

 

Decydując się na współpracę z wypożyczalnią samochodów w Warszawie liczyć możesz ponadto na transport bagażowy, niewymagający Twojej obecności podczas wykonywania usługi.

Wynajem samochodów dostawczych

Auta dostawcze przydają się podczas przeprowadzki, remontu, czy generalnych porządków.. Wśród osób odwiedzających nasz punkt na warszawskim Żoliborzu równie często jak Klienci indywidualni, pojawiają się Klienci instytucjonalni. Są się wśród nich przedstawiciele branży budowlanej, transportowej, kreatywnej i wielu innych.

A może auto luksusowe?

Wśród aut klasy premium, jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów Klientom z Warszawy, okolicznych miejscowości, a także gościom stolicy, najbardziej popularnym modelem jest Audi S8. To przepiękna limuzyna o nowoczesnym designie oraz bardzo bogatym wyposażeniu. Przestronne wnętrze, a także wielka przyjemność płynąca z samego kierowania Audi S8 sprawia, że ów samochód często wykorzystywany jest jako pojazd wiozący Parę Młodą do ślubu albo odbierający ważnego kontrahenta z lotniska.

TOP