Warszawa Ursus wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ursus

Szeroki obszar działania

Wypożyczalnia samochodów świadczy usługi transportowe we wszystkich dzielnicach miasta stołecznego, między innymi na Ursusie. Dzięki temu, że posiadamy swoje placówki w wielu lokalizacjach, nie musisz odprowadzać samochodu w to samo miejsce, skąd je wypożyczasz. Istnieje ponadto możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres, chociażby na lotnisko. Staramy się być elastyczni i odpowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów.

Wynajem samochodów w Warszawie

Wśród usług proponowanych przez wypożyczalnię aut w Warszawie znajdziesz:

  • wynajem busa z kierowcą,
  • wynajem aut luksusowych,
  • wynajem samochodów dostawczych.

W zależności od Twoich potrzeb istnieje możliwość wynajmu konkretnego modelu na okres od 1 doby do 3 lat. Wraz z długością okresu wynajmu spada cena takiej usługi. Koszty zróżnicowane są również w oparciu o dane pojazdy – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Dla Klientów indywidualnych

Nasza flota to między innymi samochody osobowe typu sedan, kombi czy hatchback. Wykorzystywane są przez Klientów indywidualnych podczas rodzinnych wyjazdów lub jako auta zastępcze. Nierzadko zdarza się również, że zgłaszają się do nas osoby poszukujące auta na czas większych zakupów albo przeprowadzki. Równie często z usług wypożyczalni z Warszawy korzystają firmy z branż budowlanych, kreatywnych, czy transportowych.

Możesz na nas liczyć

Oferujemy jasne warunki współpracy. Kierujemy się zasadą: minimum formalności – zależy nam na tym, abyś mógł szybko i sprawnie wypożyczyć samochód w Warszawie.

Przed przekazaniem kluczyków dajemy Ci komplet dokumentów, wśród których znajduje się umowa oraz regulamin placówki. Zawarte są tam najważniejsze informacje dotyczące wynajmu aut, takie jak model, wyposażenie dodatkowe (na przykład GPS lub foteliki dziecięce), okres najmu oraz koszty. Działamy profesjonalnie – zawsze możesz liczyć na naszych doradców.

TOP