Eksploatacja wynajmu samochodów osobowych Hertz

Eksploatacja wynajmu samochodów osobowych Hertz

Lokalizacja i eksploatacja wynajmu samochodów osobowych Hertz. Hertz posiada 9 700 miejsc wynajmu korporacyjnego i franczyzowego w 150 krajach Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Łacińskiej, Afryki, Azji, Australii, Karaibów, Bliskiego Wschodu i Nowej Zelandii. Miejsca wynajmu samochodów Hertz istnieją również na głównych lotniskach, takich jak

  • Hartsfield-Jackson Atlanta,
  • O' Hare Airport,
  • Newark-Liberty International,
  • Pekin Capital Airport
  • Tokio Haneda Airport.

Historia franczyzowania Hertza i cennik wynajmu aut.

Wilford Gwilliam z Overland West zakupił część franczyzy Hertz w 1941 roku. Overland West jest największym licencjobiorcą franczyzowym Hertz w Ameryce Północnej, prowadzącym 27 wypożyczalni samochodów i 4 lokalizacje sprzedaży samochodów w 8 stanach. Gwilliam sprzedał ją Devere J. Sparrowowi, który kierował organizacją do momentu sprzedaży jej zięcia Jerry' emu H. Petersenowi w 1976 roku. Jako obecny właściciel, prezes i dyrektor generalny Petersen nadzoruje działalność franczyzową i pracowników.
Dzielenie się samochodami 24/7 długoterminowy wynajem aut

krotkoterminowy-wynajem-aut-bez-limitu-km

Hertz 24/7, dawniej znany jako Hertz on Demand and Connect by Hertz, był globalną usługą car sharing, która została uruchomiona w grudniu 2008 roku. Hertz 24/7 obsługiwał klientów, którzy uiścili opłatę za wynajem samochodów z lotniska o godzinę bez ukrytych kosztów w Park Ridge, New Jersey, New Jersey, New York, Orlando, Floryda, Londyn, Anglia, Anglia, Paryż, Francja i Sydney, Australia. Działalność operacyjna w Stanach Zjednoczonych zakończyła się we wrześniu 2015 r.

Po prostu koła zębate i zalet wynajmu aut na wakacje

We wrześniu 2007 r. firma Hertz wprowadziła na rynek pod marką "Simply Wheelz", skierowaną do odbiorców ekonomicznych i rekreacyjno-wypoczynkowych. Do 2008 r. usługi rozszerzyły się na lotniska w Kalifornii, na Florydzie i na międzynarodowy port lotniczy McCarran w Las Vegas, Nevada. Po dokonaniu rezerwacji online klienci mogli wybrać jeden z sześciu typów pojazdów w samoobsługowych kioskach wypożyczalni.

Po prostu Wheelz został jesienią 2009 roku przemianowany na Advantage Rent-a-Car.79] Hertz ogłosił, że w grudniu 2012 roku zamierza sprzedać Advantage na rzecz Franchise Services w Ameryce Północnej i Macquarie Capital, po sfinalizowanym w 2012 roku przejęciu Dollar-Thrifty Automotive Group. Po likwidacji wypożyczalni samochodów firma Simply Wheelz sprzedała 5 295 pojazdów na aukcjach z dniem 25 października 2013 roku.
Flota
Lokalizacja Hertzów prezentująca flotę Dream Cars w San Diego w Kalifornii.

Wypożyczalnia samochodów Hertz składa się z różnych producentów pojazdów, począwszy od BYD, Mercedesa, Infiniti, Cadillaca, Mazdy, Volvo, Volvo, Toyoty, Jeepa i Lincolna, a także wielu innych. Do grudnia 2012 roku firma posiadała w Stanach Zjednoczonych ponad 490 000 samochodów. Od 2014 r. 78 procent floty Hertza obejmuje pojazdy, które osiągają prędkość 28 mil na galon lub więcej na autostradzie.
Samochody specjalistyczne

W 1966 roku Hertz zaangażował Carroll Shelby, konstruktora wyścigów i pojazdów samochodowych, do opracowania ekskluzywnej wersji zmodyfikowanego Forda Mustanga. Tysiące GT350H Mustangsa zbudowano jako wypożyczalnie od Hertza, chociaż wiele z nich po powrocie do kraju brakowało oryginalnych silników.Program "Rent-a-Racer" dostępny był w wybranych lokalizacjach pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku przez ograniczony czas. Do floty należały Corvettes, Jaguar XK-E i AMC AMXs. Hertz ponownie wprowadził program w 2016 roku.

Zielona kolekcja wypożyczalni samochodów na ferie

We wrześniu 2006 r. firma Hertz uruchomiła zieloną kolekcję krótkoterminowo wynajmowanych samochodów. Do floty pojazdów przyjaznych dla środowiska należą m. in. Toyota Prius, Ford Fusion, Buick LaCrosse, Toyota Camry i Sonata Hyundai.Wszystkie pojazdy w tej grupie posiadają wskaźniki efektywności paliwowej Agencji Ochrony Środowiska (EPA) na autostradach na poziomie 28 mil na galon autostrady.
Wynajem sprzętu ciężkiego

Hertz otworzył w 1965 r. oddział wynajmu sprzętu ciężkiego, Hertz Equipment Rental Corporation, z pierwszą siedzibą w Houston w Teksasie i siedzibą w Park Ridge w New Jersey.W dniu 1 lipca 2016 r. HERC stała się spółką notowaną na giełdzie pod nazwą Herc Rentals Inc.

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wynajem aut blog

VIEW ALL
TOP