Enterprise Holdings - największa firma wynajmu samochodów na świecie

Enterprise Holdings - największa firma wynajmu samochodów na świecie

Przedsiębiorstwo Enterprise Holdings - największa firma wynajmu samochodów na świecie - wybrało na partnera franczyzowego w Australii i Nowej Zelandii Redspot, największą rodzinną firmę wynajmującą samochody w Australii.

Enterprise Holdings - największa firma wynajmu samochodów na świecie

Widzimy ogromne możliwości w Australii, gdzie dodanie nowego gracza, który jest naprawdę skoncentrowany na obsłudze klienta, stworzy zdrową konkurencję o lojalność klientów ", powiedział Peter A. Smith, wiceprezes ds. globalnej franczyzy dla Enterprise Holdings, która jest właścicielem i operatorem Wynajmu samochodów National Car Rental, Alamo Rent A Car oraz Enterprise Rent-A-Car.

Enterprise Holdings, za pośrednictwem swoich regionalnych spółek zależnych, dysponuje największą flotą pojazdów na świecie - około 1,5 miliona - oraz globalną siecią ponad 8 600 lokalizacji w sąsiedztwie i na lotniskach w ponad 70 krajach. Jego marki Enterprise, National i Alamo zostaną uruchomione jeszcze w tym roku poprzez sieć Redspot, we wszystkich głównych australijskich portach lotniczych, w tym międzynarodowych bramach Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth oraz w kluczowych centrach miast. Nowa Zelandia rozpocznie działalność w 2016 roku.

Agresywny plan rozwoju dla wynajmu aut

Enterprise Holdings i Redspot wprowadzą agresywny plan rozwoju dla obu rynków, aby zaspokoić potrzeby transportowe najemców krajowych i zagranicznych.

Rozszerzenie to jest ostatnim krokiem milowym w naszej strategii rozwoju Azji i Pacyfiku ", zauważył Smith. Uważamy, aby wybrać partnerów franczyzowych takich jak Redspot, którzy nie tylko odnoszą sukcesy w historii, ale również podzielają nasze wartości i zaangażowanie w obsługę klienta ".

wypozyczalnia-samochodow-osobowych-dostawczych

Założona w 1989 roku, Redspot jest liderem i innowatorem w australijskiej branży wynajmu samochodów. Partnerstwo to jest dla nas czymś naturalnym "- powiedział Dan Mekler, Dyrektor Zarządzający i założyciel Redspot. Zarówno Enterprise Holdings, jak i Redspot rozpoczęły działalność w jednym miejscu, napędzane duchem przedsiębiorczości i nieustannym skupieniem się na zaspokajaniu potrzeb klientów. Wspólnie będziemy nadal stawiać podróżnych na pierwszym miejscu, bez względu na cel podróży.

Związek ten wyznacza wejście Enterprise Holdings na rynki Australii i Nowej Zelandii. Enterprise Holdings plasuje się w czołówce branży turystycznej, wyprzedzając wiele linii lotniczych i większości linii wycieczkowych, hoteli, organizatorów wycieczek i internetowych biur podróży. Długoterminowa strategia wynajmu samochodów i ekspansji firmy koncentruje się na budowaniu globalnej sieci, która zapewnia klientom biznesowym i turystom podróżującym w celach rekreacyjnych wartość, wybór i wyjątkową obsługę.

Informacje o przedsiębiorstwach holdingowych

Enterprise Holdings - największa na świecie firma wynajmu samochodów, mierzona przychodami, flotą i pracownikami - posiada globalną sieć ponad 8 600 lokalizacji w sąsiedztwie i na lotniskach pod markami Enterprise Rent-A-Car, National Car Rental i Alamo Rent A Car. Ponadto przedsiębiorstwo Enterprise Holdings i jego filia Enterprise Fleet Management wspólnie oferują kompleksowe rozwiązania transportowe, w tym kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i współużytkowania samochodów, wynajem samochodów Warszawa ciężarowych, zarządzanie flotą korporacyjną oraz sprzedaż detaliczną samochodów. Łącznie przychody tych przedsiębiorstw wyniosły 17,8 mld USD, zatrudniały 83 tys. osób i w roku podatkowym 2014 roku dysponowały 1,5 mln pojazdów na całym świecie.

Enterprise Holdings jest obecnie jedną z największych firm prywatnych w Ameryce. Ponadto, gdyby była notowana na giełdzie, przedsiębiorstwo Enterprise Holdings znalazłoby się na liście 500 największych amerykańskich spółek publicznych z listy Fortune. Przedsiębiorstwo Enterprise Holdings, poprzez swoje regionalne spółki zależne, prowadzi ponad 6.000 w pełni obsadzonych biur w Stanach Zjednoczonych - o prawie 70 procent więcej niż jego najbliższy konkurent - i wszystkie znajdują się w promieniu 15 mil 90 procent ludności Stanów Zjednoczonych. Ponadto przedsiębiorstwo Enterprise Holdings nie tylko ma największy udział w rynku wypożyczalni samochodów z lotniska Warszawa w Stanach Zjednoczonych, ale również jego krajowa flota wynajmu aut jest jedną z najnowszych w branży. Spółka stowarzyszona, Enterprise Fleet Management, świadczy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania flotą dla firm i organizacji dysponujących flotami średniej wielkości. Inne usługi transportowe sprzedawane pod marką Przedsiębiorstwa to:

  • Enterprise CarShare wypożyczalnia samochodów,
  • Enterprise Rideshare krótkoterminowy wynajem aut,
  • Enterprise Car Sales długoterminowy wynajem aut,
  • Enterprise Commercial Trucks wypożyczalnia samochodów z lotniska
  • Zimride by Enterprise wynajem auta zastępczego z oc sprawcy

Więcej informacji na temat Enterprise Holdings można znaleźć na stronie www.enterpriseholdings.com.

O Redspot wypożyczalni aut

Redspot jest w całości australijską, prywatną firmą Car Rental Company, która prowadzi sieć portów lotniczych i centrów miast w całej Australii. Redspot znany jest z najwyższej klasy wynajmu samochodów, przyjaznej i wydajnej obsługi oraz wysokiej jakości floty pojazdów. Więcej informacji na temat Redspot można znaleźć na stronie www.redspot.com.au

Umów się na rezerwację

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WARSZAWA
Pułaskiego 8b
03-181 Warszawa
E-mail: biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl
531 739 726

Wynajem aut blog

VIEW ALL
TOP