Warszawa Ursynów wypożyczalnia samochodów

Warszawa Oddział

  • Pułaskiego 8b, 03-181 Warszawa
  • 531 739 726
  • biuro@ewypozyczalniawarszawa.pl

Atrakcyjne ceny samochodów

Topowe aut

Promocje rabaty, obniżki

Strefa dobrych cen

Znajdź wypożyczalnię

Nasze punkty

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Ursynów

Elastyczność i otwartość

Doskonale zdajemy sobie sprawę z roli Warszawy na rynku usług związanych z transportem. Miasto stołeczne to ważny punkt na mapie komunikacyjnej nie tylko Polski, ale i Europy.

Znaczna ilość przedsiębiorców z zagranicy, a także turystów, przy jednoczesnym dużym zapotrzebowaniu mieszkańców stolicy na wynajem aut, zobowiązuje do dbania o najwyższy poziom świadczonych usług. Klienci doceniają elastyczność i otwartość naszej wypożyczalni, a także pomoc doradców w różnych sytuacjach, jakie mają miejsce na drogach.

Wynajem aut bez kaucji w Warszawie

Dążąc do minimalizacji formalności oraz skrócenia czasu potrzebnego na ich wypełnienie, nie pobieramy kaucji za wypożyczane samochody. Warunki współpracy oraz koszty usługi wyszczególnione są w umowie a także regulaminie, toteż jesteśmy spokojni oddając kluczyki każdemu naszemu Klientowi.

Nie nakładamy ponadto na auta limitu kilometrów – podróżuj jak chcesz, dokąd chcesz i tak długo, jak potrzebujesz.

Wśród usług transportowych świadczonych przez wypożyczalnię samochodów w Warszawie znajdziesz:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem średnioterminowy,
  • wynajem długoterminowy.

Dokładamy starań, by nasze propozycje stanowiły realna i pełną odpowiedź na Twoje potrzeby.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Jeżeli Twój samochód wymaga naprawy na skutek wypadku, możesz skorzystać z wynajmu auta zastępczego. Jeśli to nie Ty stłuczkę spowodowałeś, ubezpieczalnia pokrywa koszty usługi. Jako doświadczona wypożyczalnia pomagamy gromadzić odpowiednią dokumentację oraz dopełniamy formalności – kontaktujemy się z firmami ubezpieczeniowymi, które opłacają wynajem aut, abyś nie musiał robić tego samodzielnie.

Samochody uznanych marek

Flota naszej wypożyczalni samochodów składa się z aut producentów, którzy cieszą się zaufaniem wielu osób na całym świecie. Wśród Klientów z warszawskiego Ursynowa oraz pozostałych dzielnic stolicy najbardziej popularne marki to Volvo, Skoda, Ford czy Renault. Wśród aut klasy premium króluje Audi – to prawdziwy lider w gronie luksusowych sedanów.

TOP