bmw-530-wypozyczalnia-samochodow-car-rental

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 79 zł / doba 119 zł / doba
5 – 14 dni 74 zł / doba 109 zł / doba
15 – 31 dni 69 zł / doba 89 zł / doba
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Nowoczesne BMW 530 w ramach wynajmu długoterminowego lub w opcji krótkoterminowej z Warszawy

BMW 530 w wersji sedan prezentuje się szykownie i z klasą w kategorii aut prestiżowych. Perfekcyjnie uformowana sylwetka oraz charakterystyczne linie z bocznymi przetłoczeniami to atuty, które stanowią o nietuzinkowości tego modelu. Wszystkie elementy zewnętrzne współgrają ze sobą i wzmagają wrażenia estetyczne. Samochody luksusowe na wynajem to także domena naszej wypożyczalni.

Klasyczne wnętrze z nowoczesnym dynamicznym drygiem

Intuicyjna obsługa interfejsu w panelu dotykowym sprawia, że sprawnie i szybko można włączyć wybraną muzykę, zmienić ustawienia klimatyzacji lub korzystać z nawigacji. Zegary umiejscowione za kierownicą pozwalają natomiast kontrolować szybkość jazdy oraz inne parametry bez potrzeby nadmiernego odrywania wzroku od sytuacji na drodze.

Silnik benzynowy o mocy 132 KM jest wydajny i ekonomiczny. Średni współczynnik spalania w cyklu mieszanym wynosi 6,3 litra. Spełniona jest również norma dotycząca europejskiego standardu emisji spalin, samochód podczas ruchu nie stanowi nadmiernego obciążenia dla środowiska. Prowadzenie auta usprawnia automatyczna skrzynia biegów, dlatego wynajem samochodu będzie oznaczał dla Ciebie dodatkowe udogodnienie.

Model z naszej wypożyczalni z Warszawy dla Twojej wygody

W przedniej i tylnej części auta przewidziano taką ilość przestrzeni, aby zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogli podróżować wygodnie. Tylna kanapa nie ma tunelu środkowego, dlatego bez trudu usiądą tam trzy osoby lub znajdą miejsce foteliki dziecięce.

Przewożenie bagażu to również dobrze przemyślana strategia w tym aucie za sprawą imponujących 452 litrów pojemności bagażnika. Bagażnik wyróżnia odpowiednio wyprofilowane wnętrze, niski próg oraz zwiększona pod tym kątem długość nadwozia. O nienaganny stan auta dbają specjaliści z naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie.

Niezawodna wypożyczalnia aut – warto skorzystać z naszych usług. Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy zawsze na korzystnych warunkach

';
TOP