Wypożyczalnia samochodów – sposób na realizację marzeń

luksusowy samochod ford dla klienta

Wypożyczalnia samochodów – sposób na realizację marzeń. Czy marzy ci się przejażdżka luksusowym autem, wspólna podróż w gronie sprawdzonych przyjaciół albo wygodny sposób poruszania się po obcym mieście z własnym, prywatnym kierowcą? Jeśli tak, to zrealizuj te marzenia w tym momencie, bez czekania na spadek czy wygraną w totka. Pójdź do wypożyczalni samochodów i wybierz ekskluzywne, sportowe auto do samotnej, szalonej przejażdżki; zarezerwuj wygodny pojazd z kierowcą, który zawiezie cię dokądkolwiek zechcesz; albo wynajmij busa, którym pojedziesz ze znajomymi na niezapomniane wakacje.

Jak dokonać rezerwacji auta w wypożyczalni?

Na początku zastanów się, jaki model auta cię interesuje i zorientuj się, w której wypożyczalni możesz go wynająć. Następnie porównaj ceny samochodów z kilku wybranych placówek i zdecyduj, która jest dla ciebie najkorzystniejsza. Później przejdź do rezerwacji. Każda wypożyczalnia samochodów oferuje trzy sposoby rezerwacji: osobiście, telefonicznie lub przez Internet. Dzięki temu, bez względu na to, w którym miejscu świata się teraz znajdujesz, możesz swobodnie dokonać rezerwacji wybranego modelu. W trakcie załatwiania formalności musisz legitymować się ważnym dokumentem tożsamości (dowodem osobistym lub paszportem), posiadać prawo jazdy od ponad roku oraz mieć ukończone co najmniej 18 lat (niektóre wypożyczalnie samochodów wymagają ukończenia 21 lat).

Umowa wynajmu autawynajem auta krotkoterminowy klientom indywidualnym

Kolejnym etapem rezerwacji jest spisanie umowy. Wypożyczalnia samochodów zawiera z tobą zwykła umowę cywilnoprawną, w której dokładnie określone jest, w jakim terminie wynajmujesz samochód, jaki jest jego numer rejestracyjny, jakie są kary za nieprzestrzeganie regulaminu umowy itd. Pamiętaj, by poruszając się wynajętym autem, mieć przy sobie cały czas spisaną umowę, albowiem tylko ona uprawnia cię do  korzystania z obcego auta i pozwala bez problemu przejść kontrolę drogową.

Wypożyczalnia samochodów – sposób na realizację marzeń

Standardowym rozwiązaniem, które podejmuje w tej kwestii wypożyczalnia samochodów, jest zapłata kartą kredytową. Możesz też dokonać przelewu z góry lub zapłacić gotówką, jednakże musisz wtedy dodatkowo podpisać klauzulę, że zgadzasz się na poniesienie dodatkowych kosztów, jeśli dojdzie do jakichkolwiek uszkodzeń samochodu, czy opóźnień w dostarczeniu auta na miejsce.

Jak odebrać samochód z wypożyczalni?

W zależności od tego, co zawarte jest w umowie spisanej z wypożyczalnią samochodów, możesz odebrać auto osobiście z placówki lub zamówić jego dostarczenie bezpośrednio do domu, pod same drzwi, gdzie radośnie, wraz z całą rodziną i przyjaciółmi wskoczycie do busa i rozpoczniecie wasze najlepsze w życiu wakacje lub też gdzie wsiądziesz do luksusowego, sportowego auta realizując marzenie o szalonej, pełnej dynamiki jeździe.