Jak wybrać samochód kombi dla własnych potrzeb z oferty wypożyczalni aut?

wynajem krotkoterminowy samochod kombi z ubezpieczeniem

Jak wybrać samochód kombi dla własnych potrzeb z oferty wypożyczalni aut? Współczesne auta typu kombi zdecydowanie nadążają za oczekiwaniami kierowców zarówno pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności. W nowoczesnych modelach, dostępnych w wypożyczalniach aut, stylistyka nadwozia jest dynamiczna, strefa bagażowa nie zaburza proporcji auta. Samochody tego typu przeszły zdecydowaną metamorfozę, a za sprawą udoskonalonego wyposażenia pozwalają poczuć sportowego ducha jazdy podczas każdej wycieczki i przewozu osób.

Istotne cechy nowoczesnych samochodów z wypożyczalni aut

Wynajem aut z nadwoziem kombi to w dobrze wyposażonych wypożyczalniach najmłodsze roczniki danej marki. Możesz zatem wybierać spośród pojazdów, które zostały zaprojektowane z wyślą o obecnych użytkownikach. W standardzie wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego znajdziesz auta z bogatym wyposażeniem, łącznie z klimatyzacją, elektrycznymi szybami, czy wysokiej klasy sprzętem audio.

Planując wynajem takiego pojazdu warto zwrócić uwagę na poszczególne cechy, które  sprawią, że bez względu na czas trwania umowy i przeznaczenie auta, podróżowanie nim będzie samochod na wynajem w wypozyczalniprzyjemnością. Do głównych wytycznych należą:

  • liczba miejsc siedzących – zazwyczaj 5 miejsc, natomiast dla większej grupy lub rodziny znajdziesz auta z 7 siedzeniami. Opcjonalnie zbędne siedzenia można złożyć, aby usprawnić transport bagażowy,
  • pojemność bagażnika – najmniejsze bagażniki w kombi to nieco ponad 300 l, największe – prawie 700 l (na przykład Mercedes-Benz klasy E z przestrzenią bagażową 690 l). Idealne rozwiązania w wynajmie samochodu z lotniska,
  • oszczędność – dobrym rozwiązaniem jest wybór auta z silnikiem turbodiesla, który wpływa na wysokie osiągi przy proporcjonalnie niewielkim zużyciu paliwa. Tani wynajem samochodów to także ekonomiczne spalanie,
  • dynamika jazdy – dynamiczne rozpędzanie auta oraz płynna jazda przy większych prędkościach to w efekcie wyniki zbliżone do osiągnięć aut sportowych, dlatego wynajem samochodu może oznaczać prawdziwą przygodę,
  • terenowy charakter – napęd na cztery koła, większy prześwit oraz dodatkowe osłony sprawiają, że terenowe auto w wersji kombi poradzi sobie także z off-roadem, a za sprawą wynajmu samochodu bez limitu kilometrów może do woli jeździć po bezdrożach.

Wynajem samochodu daje Ci możliwość sprawdzenia, czy dany model kombi odpowiada Twoim prywatnym potrzebom lub czy sprawdzi się jako auto służbowe. Opcje wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego to najlepsza metoda na bliższe poznanie wybranego samochodu.

Kombi z bogatym wnętrzem – prosto z wypożyczalni aut na każdą drogę

Duże znaczenie dla Ciebie jako kierowcy mogą mieć detale dotyczące wnętrza auta. Współczesne materiały wykończeniowe tworzone są z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dlatego w nowych autach tym bardziej przykuwają uwagę swoją jakością. Dotyczy to zarówno obić siedzeń, jak również wykończenia deski rozdzielczej oraz kierownicy. Wynajęcie samochodu to luksus w zasięgu ręki.

Wnętrza samochodów w wersji kombi często tworzone są na wzór swoich odpowiedników w sedanie i hatchbacku, dlatego bez względu na wybrany model, w ramach wynajmu samochodu otrzymasz przestrzeń idealną do podróżowania. Twoi bliscy będą jechać wygodnie, a większa ilość bagażu zmieści się w przestrzeni bagażowej z tyłu auta.

Jak wybrać samochód kombi dla własnych potrzeb z oferty wypożyczalni aut?

Samochody w kombi za sprawą wyglądu zdecydowanie odbiegającego od archaicznych form z dawnych lat, zyskują uznanie kierowców. Jeżeli Ciebie także interesuje takie auto, skorzystaj z usług wypożyczalni samochodów i przekonaj się, jak w jednym samochodzie łączy się efektowny wygląd oraz funkcjonalność dużej przestrzeni na miarę firm przewozowych. Nowe zadbane modele aut od wiodących producentów to atut, który przekona Cię do współpracy z wybraną wypożyczalnią. Warto znaleźć pojazd, który spełni Twoje oczekiwania, w oparciu o wynajem samochodów bez limitu kilometrów.

O tym, jakie oszczędności płyną z użytkowania wynajętego samochodu przeczytasz już wkrótce. Zachęcamy do odwiedzania bloga.