Problem z transportem gości weselnych? Skorzystaj z wypożyczalni busów

bus na wynajem gosciom weselnym

Problem z transportem gości weselnych? Skorzystaj z wypożyczalni busów

Problem z transportem gości weselnych? Skorzystaj z wypożyczalni busów. W dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwią historie ludzi, którzy pochodzą z miast oddalonych od siebie setki kilometrów, a mimo to postanawiają żyć ze sobą długo i szczęśliwie. Zanim jednak powiedzą sakramentalne „tak”, muszą zorganizować ślub i wesele. Pojawia się problem: jak przetransportować weselników na drugi koniec Polski? Wypożyczalnia busów służy pomocą.

Wynajem busa – o czym należy pamiętać?

Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom weselnym wygodny transport i zastanawiasz się nad wynajmem busów 9 osobowych, jesteś na najlepszej drodze do tego, aby logistyczna część wesela przebiegła zgodnie z planem. Nawet jeśli masz niewiele osób do przewiezienia, wypożyczenie busa jest dużo lepszą opcją niż pozostawienie gości samych sobie, szczególnie tych niezmotoryzowanych. Zanim jednak podpiszesz umowę o wynajem transportu z wypożyczalni, odpowiedz sobie na kilka pytań, które ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji podczas wyboru odpowiedniej opcji przewozu weselników.

  • Ile osób potrzebuje zewnętrznego transportu?

Nie wszyscy zaproszeni będą korzystać z transportu busem. Część z nich przyjedzie własnym autem lub dołączy do któregoś z gości jako pasażer. Warto zatem zorientować się i sporządzić listę osób, które będą potrzebować transportu na ślub. Na tej podstawie jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, które z dostępnych opcji wynajmu busów będzie najodpowiedniejsze.

  • Ile busów musisz wypożyczyć, żeby przewieźć gości weselnych?

Po spisaniu wszystkich osób, które będą przewożone busem, może okazać się, że jeden bus nie wystarczy. W przypadku posiadania rodziny w różnych częściach Mazowsza, wynajmij dwa busy. Każdy z nich równolegle wyruszy w trasę, przez co możesz mieć pewność, że Twoi goście zjawią się na czas.

  • Czy wypożyczyć busa z kierowcą?

Jeżeli tylko jest taka możliwość, lepiej wynająć busa z szoferem. Decydując się na tę kompleksową usługę, zyskujesz gwarancję sprawnego, bezpiecznego i profesjonalnego trwynajem samochodu prze mlodej na slubansportu swoich gości. Nie musisz się martwić brakiem chętnego do prowadzenia czy niewprawionymi w jeździe chętnymi. Kierowca z firmy transportowej ma doświadczenie, zna i „czuje” pojazdy, którymi przebył tysiące kilometrów i jest do Twojej dyspozycji.

  • Jak zorganizować nocny transport gości?

Po zabawie weselnej trzeba zadbać również o bezpieczny transport gości z sali do hotelu lub do ich domów (jeśli mieszkają niedaleko). Dopilnuj tego już w momencie negocjowania warunków umowy z wypożyczalnią busów. Ustal godziny, w których kierowca będzie rozwoził gości. Najczęściej są to 1:30, 3:00 i 5:00, czyli pory najbardziej optymalne dla 3 grup gości: tych, których siły opuszczają zaraz po oczepinach, dla których impreza zaczyna się po północy oraz dla entuzjastów hucznych toastów do białego rana.

Komfort gości w wynajętym busie

Ślub i wesele to szczególne przedsięwzięcie logistyczne, w którym nie ma miejsca na niedociągnięcia. Transport osób między sąsiadującymi miejscowościami lub z kościoła do sali weselnej jest mniej problematyczny. Choćby zdarzyła się sytuacja uniemożliwiająca przewóz gości, zawsze znajdzie się sposób na to, aby zorganizować transport zastępczy. Natomiast w przypadku transportu weselników z jednego końca Polski na drugi, warto skorzystać z wynajmu busa 9-osobowego z kierowcą. Jest to jedna z częściej wybieranych wariantów przez parę młodą, która organizuje małej lub średniej wielkości wesele. Ta kompleksowa usługa zapewnia sprawny i bezpieczny transport gości, co w zupełności odpowiada potrzebom najbardziej wymagającej i odpowiedzialnej pary młodej.