car rental up

Dane techniczne

Pojemność silnika99 cm3
Moc silnika60 KM
Liczba miejsc4
Liczba drzwi3
Pojemność baku35 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika251 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 80,49 zł* (99 zł brutto/doba) 113,01 zł* ( 139 zł brutto/doba )
5 – 14 dni 72,66 zł* (89 zł brutto/doba) 104,88 zł* ( 129 zł brutto /doba )
15 – 31 dni 64,23 zł* ( 79 zł brutto/doba) 96,75 zł* ( 119 zł brutto /doba )
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1300,81 zł* (1600 zł brutto/doba) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się
Volkswagen UP to niewielki czteroosobowy samochód na wynajem segmentu A, najmniejszy spośród modeli VW. Ciekawy wygląd i bogate wyposażenie sprawiają, że auto jest chętnie wybierane zarówno do codziennych podróży związanych z pracą lub obowiązkami rodzinnymi. Klienci Wypożyczalni samochodów Warszawa chętnie wybierają ten model na dalsze wycieczki, podczas których można się przekonać o przemyślanych rozwiązaniach producenta.

Wynajem aut Warszawa mniejsze i większe detale

Prosta linia samochodu bez zbędnych detali i ozdobników sprawia, że nadwozie wygląda korzystnie  oraz elegancko. Wymiary samochodu to 3,54 x 1,64 x 1,48 m, dlatego bez trudu zaparkuje nawet w niewielkiej przestrzeni, a lekkie manewrowanie kierownicą wystarczy do poruszania się po najtrudniejszych do jazdy drogach zarówno w mieście, jak i poza nim. LED-owe reflektory stanowią w tym modelu kolejną oznakę nowoczesności. Ich kształt i wielkość sprawiają, że każda droga będzie odpowiednio oświetlona. Charakterystyczne jest także duże logo z przodu auta, a całości dopełnia osłona chłodnicy bez charakterystycznej kratki. Przód jest dzięki temu jeszcze bardziej spójny.

Duża przestrzeń wewnątrz auta z wypożyczalni

Kontrastem dla niewielkich wymiarów zewnętrznych auta jest jego wnętrze, gdzie przestrzeń całkowicie spełnia oczekiwania kierowcy i pasażerów. Kierowca ma dyspozycji regulowany fotel, który łatwo dostosować głównie pod kątem pochylenia oparcia, a ukłonem w stronę pasażerów jest kanapa o płaskim i stabilnym siedzisku, wykończona wysokiej jakości materiałem. Deska rozdzielcza stanowi krok w stronę nowoczesności za sprawą dużych i czytelnych zegarów. Moduł z regulatorami, przełącznikami oraz panelem audio znajduje się na tyle blisko, że jego obsługa nie koliduje ze skupieniem się na prowadzeniu. Regulacja szyb w drzwiach kierowcy to rozwiązanie standardowe w nowych autach i niezwykle przydatne podczas codziennej jazdy. Auto wyposażone jest w manualną skrzynię biegów, dlatego zapewnia pełniejszą kontrolę nad dostosowaniem biegu do prędkości. Dynamiczna praca przekładni sprawdza się zwłaszcza w ruchu miejskim, ale i poza miastem ma swoje atuty. Pojazd napędzany jest benzyną, moc silnika to 60 KM, co przy tak niewielkim aucie jest całkowicie wystarczającą wartością.

Nowy Volkswagen UP – spełnia oczekiwania w wypożyczalni aut

Najnowsze modele aut produkowane są zdecydowanie pod kątem użyteczności, oszczędności oraz ochrony środowiska i takim samochodem jest VW UP z 2016 roku. Spójny design, wygodne wnętrze oraz dynamika jazdy sprawić mogą, że samochód ten zechcesz mieć zawsze do dyspozycji. W naszej wypożyczalni aut w Warszawie czeka na Ciebie korzystna propozycja wynajmu.
';
TOP