volvo-wypozyczalnia-samochodu-rodzinnego-ferie

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 79 zł / doba 119 zł / doba
5 – 14 dni 74 zł / doba 109 zł / doba
15 – 31 dni 69 zł / doba 89 zł / doba
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Volvo C60 sedan – wypożycz w Warszawie i zmierzaj do celu

Volvo C60 sedan nienaganne proporcje łagodnej linii nadwozia zawdzięcza zdolnym projektantom. Sylwetka nawiązuje do klasyki, dlatego znajduje zainteresowanie wśród osób ceniących dyskretny design oraz prostotę linii nadwozia w wybieranych autach. Taka limuzyna z nadwoziem typu sedan ma szwedzką duszę, lecz doskonale radzi sobie również na polskich drogach. Dostępna jest w atrakcyjnej cenie w naszej wypożyczalni aut.

Mocne auto z wypożyczalni samochodów na każdą podróż

Profesjonalny system z panelem sterowania to centrum zarządzania poszczególnymi funkcjami auta. Z punktu widzenia kierowcy i pasażerów ważna jest możliwość zmiany ustawień klimatyzacji, natomiast sam kierowca jest wspomagany poprzez nawigację, dotykowy panel łączności z numerami telefonów, a dla rozrywki  - aplikacje do łatwego i szybkiego szukania muzyki w Sieci. Silnik benzynowy ma moc 152 KM, auto napędzane jest na przednie koła, dlatego dobrze pokonuje niewielkie wzniesienia, jest mało wrażliwe na wiatr boczny oraz inne warunki atmosferyczne. Taki rodzaj napędu sprawia także, że znacznie wygodniejsze jest sterowanie autem przy pokonywaniu zakrętów na drogach w ruchu miejskim oraz poza miastem. Sprawdza się to między innymi w samochodzie na wakacje. Najdogodniejszym rozwiązaniem będzie krótkoterminowy wynajem samochodu.

Moc udogodnień w ramach wynajmu aut w Warszawie dla Twojego komfortu

Wielogodzinna podróż przestaje być uciążliwa za sprawą nowoczesnych foteli o anatomicznym kształcie. Dodatkowo przednie siedzenia mają sportową budowę, są wygodne oraz funkcjonalne za sprawą pełnej regulacji. Kanapa z tyłu ma rozkładany środkowy podłokietnik z miejscem na kubek. Przestrzeń w przednim i tylnym rzędzie  jest wystarczająca do wygodnego podróżowania. Również bagaże znajdą się w odpowiednio dużej przestrzeni. 424 l to pojemność bagażnika, natomiast przy złożeniu siedzeń można ją zwiększyć do pełnych 1034 litrów. To unikalna cecha wśród proponowanych przez nas w Warszawie luksusowych samochodów na wynajem. Wynajem samochodów to nasza praca i pasja. Pomożemy Ci wybrać auto na miarę potrzeb w oparciu o klarowną umowę wynajmu samochodów.
';
TOP