toyota aygo w wynajmie auta

Dane techniczne

Pojemność silnika999 cm3
Moc silnika69 KM KM
Liczba miejsc4
Liczba drzwi5
Pojemność baku35L l
Typ paliwa1
Średnie spalanie5l / 100 km l/100 km
Pojemność bagażnika168 l l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1300,81 zł* (1600 zł brutto/doba) 2500 km
*ceny netto
   

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Toyota Aygo to niewielki miejski samochód na wynajem z dynamicznym zacięciem. Należy do klasy aut miejskich, lecz sprawdzi się również podczas innych podróży po Warszawie i okolicy. Wersja z roku 2016 zyskała odnowiony wygląd, a wyposażenie wzbogaciło się o szereg udogodnień, które poprawiają komfort jazdy kierowcy i pasażerów

Stonowana elegancja w oryginalnym stylu

Odważny design auta sprawia, że Toyota Aygo może być sposobem na podkreślenie indywidualności użytkownika. Sylwetka z lekko pochylonym ku tyłowi dachem, wyrazistymi przetłoczeniami przy nadkolach oraz na pokrywie silnika kontrastują z łagodnymi liniami bocznych drzwi. Całość wygląda spójnie i niebanalnie.

Dopełnienie stanowią szczegóły, z których najbardziej wyróżnia się litera „X”. Powstała ona z wkomponowania wyróżniających się części karoserii w postaci linii o kontrastowym kolorze, biegnących od dołu auta po przednią krawędź bocznych szyb. Jednobryłowe nadwozie ma zachęcającą formę także za sprawą detali.

Niewielkie auto o dużym potencjale na każdą drogę

W czteroosobowej Toyocie Aygo jest odpowiednia ilość miejsca, aby kierowca i pasażerowie czuli się komfortowo. Przednie fotele zostały rozsądnie wyprofilowane i zintegrowane z zagłówkami, tylna kanapa jest również wygodna, a jej kształt pozwala na relaks podczas jazdy. Pojemność bagażnika to 168 l, co przy tak małych wymiarach auta jest zadowalającą wielkością.

Poręczna kierownica z umieszczonym centralnie prędkościomierzem oraz moduł centralny wyposażony w multimedialny wyświetlacz dają komfort jazdy. Z fotela kierowcy można swobodnie kontrolować parametry jazdy i regulować ustawienia klimatyzacji, a także sprzętu audio. Przyciski funkcyjne znajdują się również na kierownicy.

69 KM to moc silnika benzynowego, która pozwala na dynamiczną jazdę, ponieważ auto waży niespełna tonę. Manualna skrzynia biegów pozwala dynamicznie zarządzać prędkością, a odpowiednie wytłumienie samochodu sprawia, że podczas przyspieszania wewnątrz nadal jest cicho i spokojnie.

Nowy model z wypożyczalni aut w Warszawie

Wybierając Toyotę Aygo z naszej wypożyczalni aut w Warszawie i rezerwując ją odpowiednio wcześnie masz pewność, że każdą Twoją podróż lub wyjazd służbowy odbędziesz samochodem o zaletach na miarę Twoich potrzeb. Niewielkie wymiary, praktyczne oraz funkcjonalne wnętrze i płynność jazdy to większa szansa, że obdarzysz ten model zaufaniem także w przyszłości.

';
TOP