W naszej wypożyczalni dostępne są auta w wersji kombi najbardziej znanego producenta Toyota Aris

Dane techniczne

Pojemność silnika1,6 cm3
Moc silnika115 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa2
Średnie spalanie7,4 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika530 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesią

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Poznaj wszystko. W tym Twoje możliwości bez  limitu w wypożyczalni samochodów w Warszawie. Nadszedł czas, aby zejść z utartych szlaków i odkryć więcej dobrych chwil dzięki możliwości wynajmu auta Toyota Auris, gotowego, aby pomóc Ci w każdej podróży. Czarne szyny dachowe pomogą Ci zabrać ze sobą sprzęt na przejażdżkę. Bez względu na to, dokąd chcesz się udać, unikatowa Toyota Auris zapewnią Ci styl i bezpieczeństwo jazdy.

Wypożyczalni samochodów Warszawa przemyślany wybór

Trzymaj w dłoni ogrzewaną kierownicę i ciesz się doskonałymi wrażeniami. Delektuj się z każdej wycieczki z dostępnymi elektrycznie regulowanymi fotelami kierowcy i pasażera z wytrzymałymi tapicerkami z tkaniny i sportowymi podpórkami. Przemyślane akcenty, takie jak metalowe osłony progów drzwiowych, zapowiadają Twoje przygodowe zamiary, a unikalne akcenty dodadzą idealnego stylu do Twojej następnej przygody. Uwolnij się od konwencjonalnej podróży drogowej po ulicach Warszawy, ale pozostaw swoje wyczucie stylu w nienaruszonym stanie z charakterystycznymi elementami akcentującymi wnętrze Toyota Auris. Dzięki wytrzymałym wykładzinom podłogowym i matom ładunkowym do pracy przy każdej pogodzie możesz bez obaw zabrać ze sobą część wspaniałych wnętrz na zewnątrz. Wygodnie umieszczony w tylnej przestrzeni ładunkowej, ten wysokonapięciowy podnośnik zasila Twój sprzęt, dzięki czemu możesz utrzymać w pełni naładowaną zabawę bez względu na to, jak daleko Twoja przygoda Cię zaprowadzi. Przynieś więcej tego, co ma znaczenie podczas jazdy. Dzięki unikalnemu pakietowi możesz holować ciężkie pojazdy a także wynająć auto z  OC sprawcy. Dzięki zmodernizowanemu chłodnicom, dodatkowemu chłodziwu oleju silnikowego i płynu chłodzącego do przekładni, z łatwością poradzisz sobie z najdłuższymi trasami. Idź dalej, złap Toyota Auris w naszej ofercie wynajmu samochodów. Chłodne temperatury nie spowodują oziębienia wnętrza podczas wyprawy. Toyota Auris zawiera:
  • 8-stopniowy fotel kierowcy z regulacją mocy,
  • podgrzewane fotele przednie z tkaniny,
  • podgrzewaną, skórzaną kierownicę owiniętą skórą i
  • wycieraczkę, aby utrzymać ciepło w stanie gotowości do pracy.
Toyota Auris z wypożyczalni samochodów Warszawa nie pozostawi Cię na zimnie podczas tych chłodnych zimowych miesięcy.

Krótkoterminowy czy długoterminowy wynajem auta

Wynajmij auto w ofercie długoterminowej. Droga może być nieprzewidywalna, wiec nie ma po co przyspieszać. Dlatego właśnie Toyota Auris jest wyposażony w osiem standardowych poduszek powietrznych i zintegrowane funkcje bezpieczeństwa. Ten pakiet funkcji łączy w sobie system z wykrywaniem pieszych oraz system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu z asystentem układu kierowniczego. Wszechstronne funkcje zapewniają natychmiastowe bezpieczeństwo, zaprojektowane tak, aby pomóc w podnoszeniu świadomości i podejmowaniu decyzji na drodze. W pewnych okolicznościach system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu jest przeznaczony do wykrywania odjazdu z pasa ruchu na drogach z wyraźnym oznakowaniem. Aktywuje się on tylko wtedy, gdy podróżujesz z prędkością 50 km/h lub większą. Kiedy usłyszysz i zobaczysz alarm, po dokładnym sprawdzeniu otaczającej Cię drogi, powinieneś bezpiecznie skierować swój pojazd z powrotem na środek pasa ruchu. Ponadto Toyota Auris wyposażona jest Toyota Safety Sense i elektroniczny układ wspomagania kierownicy. Gdy system zostanie aktywowany i stwierdzi, że nieumyślnie dryfujesz, może automatycznie wprowadzić małe korekcyjne dane do układu kierowniczego, aby pomóc utrzymać pojazd w jego pasie ruchu. Automatic High Beams (AHB) to system bezpieczeństwa zaprojektowany, aby pomóc Ci lepiej widzieć w nocy - bez oślepiania innych kierowców. System AHB, zaprojektowany do aktywacji przy prędkościach powyżej 30 km/h, wykorzystuje kamerę pokładową do wykrywania świateł przednich i tylnych pojazdów jadących z naprzeciwka, a następnie automatycznie przełącza odpowiednio wysokie i niskie światła, aby zapewnić odpowiednią ilość światła. Dzięki częstszemu stosowaniu wysokich wiązek światła system może umożliwić wcześniejsze wykrywanie pieszych i przeszkód.

Ciekawy design i solidny pakiet bezpieczeństwa

System Pre-Collision System z funkcją wykrywania pieszych może pomóc w złagodzeniu skutków lub uniknięciu potencjalnej kolizji dzięki zastosowaniu kamery samochodowej i radaru, które pomagają wykryć pojazd lub pieszego znajdującego się przed Tobą. Jeśli system stwierdzi, że zderzenie czołowe jest prawdopodobne, poprosi Cię o podjęcie działań za pomocą dźwiękowych i wizualnych sygnałów ostrzegawczych. Jeśli zauważysz potencjalną kolizję i uruchomisz hamulce, PCS w/PD może zastosować dodatkową siłę przy użyciu asystenta hamowania. Jeśli nie hamujesz w czasie, może automatycznie uruchomić hamulce, aby zmniejszyć prędkość, pomagając zminimalizować prawdopodobieństwo zderzenia czołowego lub zmniejszyć jego dotkliwość. Dynamic Radar Cruise Control (DRCC), przeznaczony dla autostrad i podobny do tempomatu "stałej prędkości", umożliwia jazdę z zaprogramowaną prędkością. DRCC wykorzystuje system kontroli odległości między pojazdami, który reguluje prędkość, aby pomóc Ci w utrzymaniu zadanej odległości od poprzedzających Cię pojazdów, które jadą z mniejszą prędkością. DRCC wykorzystuje radar montowany na przedniej kratce oraz kamerę samochodową przeznaczoną do wykrywania pojazdów i ich odległości. Jeśli kierowca jedzie wolniej niż Ty lub w zadanym zakresie, DRCC automatycznie zwolni Twój pojazd bez wyłączania tempomatu. Jeśli DRCC stwierdzi, że konieczne jest większe spowolnienie, alarm dźwiękowy i wizualny powiadomi Cię o tym i uruchomione zostaną hamulce. Jeśli pojazd nie będzie jechał wolniej niż ustawiona prędkość przed Tobą, DRCC przyspieszy i wznowi regularny tempomat. Ciesz się każdą podróżą, od podjazdu pod górę do centrum Warszawy, w przestronnym wnętrzu Auris. Kierowca i przedni pasażer mogą korzystać z ogrzewanych foteli i dwustrefowej automatycznej regulacji klimatyzacji. Innym wygodnym rozwiązaniem technicznym jest dostępny system inteligentnego klucza. Luksusowa kierownica wykończona skórą zapewnia doskonały dotyk, jeszcze bardziej wzbogaca zaawansowane technologicznie doświadczenia. Zanurz się w wyrafinowanym wnętrzu i jedź w pełnym komforcie. Podczas wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego zapewniamy pełen zakres ubezpieczenia i prac serwisowych. Ustal indywidualnie dogodne warunki umowy wynajmu auta na terenie Warszawy. W naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie zwracamy uwagę na profesjonalną atmosferę, która stanowi dopełnienie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub kontaktu telefonicznego.  
';
TOP