wypożyczalnia samochodów zapraszamy do kontaktu osobistego

Dane techniczne

Pojemność silnika1,4 cm3
Moc silnika90 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie4,3 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika400 l l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 200 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 190 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 180 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 150 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 3000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 2200 zł/miesiąc 2500 km/miesią

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Toyota Auris Hatchback z silnikiem Diesla i manualną skrzynią biegów zapewnia dynamiczną jazdę przy ekonomicznym zużyciu paliwa. Wygląd auta określają charakterystyczne linie nadwozia, a jego wnętrze bogate jest w nowoczesne udogodnienia. Wśród samochodów klasy C ten model jest również godny uwagi.

 Dostępny w naszej wypożyczalni samochodów na wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy, nowocześnie wyposażony i optymalnie dostosowany do potrzeb współczesnych użytkowników, może czekać właśnie na Państwa w ustalonym wcześniej terminie.

 Ciekawa stylizacja nadwozia na początku listy zalet

 Odważny design samochodu widoczny jest w całej jego sylwetce oraz w detalach zaprojektowanych z pomysłem. Ostre cięcia kloszy przednich lamp, interesujący kształt maskownicy i przetłoczenia zwracające uwagę nawiązują stylistycznie do tyłu auta, gdzie mocno podkreślono charakter nadwozia hatchback nieszablonowym profilowaniem.

 Nowe samochody z naszej wypożyczalni aut pozwalają w pełni docenić zalety silnika typu diesel, ponieważ właśnie w nowych autach są one najbardziej efektywne i pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa. Atutem tych silników jest także ich cicha praca w regularnym rytmie, bez nieoczekiwanego wytracania prędkości. Silnik pracuje sprawnie z minimalną i maksymalną mocą.

 Nowoczesne czujniki oraz układy ostrzegania

 W tym aucie wyróżnia się system udogodnień prowadzenia, dotyczących bezpieczeństwa oraz wygody jazdy. Rozwiązania w postaci stabilizacji toru jazdy, stabilizacja kontroli trakcji oraz czujnik ciśnienia w oponach stanowią zaledwie początek listy. O wszystkich atutach tego samochodu warto przekonać się wybierając usługi naszej wypożyczalni samochodów.

 Fotel kierowcy jest regulowany elektronicznie i pozwala szybko dobrać odpowiednie ustawienia, Tylna kanapa dzieli się w proporcjach 40/60 lub może zostać złożona całkowicie, natomiast podczas przewożenia pasażerów jest bardzo komfortowa i, tak jak w przednich fotelach, daje możliwość indywidualnych ustawień.

 Toyota Auris w wersji hatchback, czyli korzystny wynajem samochodu

 Hatchback to domena samochodów z dużą pokrywą bagażnika i w tym modelu pakowanie oraz wyjmowanie bagażu jest niekłopotliwe. Toyota Auris Hatchback jest w naszej stałej ofercie wynajmu samochodu na Państwa wyjątkowe codzienne lub okazjonalne przejazdy.

 Usługi licznych wypożyczalni samochodów w Warszawie warto przefiltrować przez własne potrzeby. Zapraszamy do współpracy, ponieważ zaufały nam osoby szukające wysokiej jakości obsługi oraz miłej atmosfery i priorytetowego traktowania indywidualnych potrzeb.

';
TOP