umowa wynajmu auta octavia benzyna

Dane techniczne

Pojemność silnika1200 cm3
Moc silnika110 KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi4
Pojemność baku55 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika610 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 137,40 zł * ( 169 zł brutto /doba ) 169,92 zł * ( 209 zł brutto /doba )
5 – 14 dni 129,27 zł * ( 159 zł brutto /doba ) 161,79 zł * ( 199 zł brutto /doba )
15 – 31 dni 121,14 zł * ( 149 zł brutto /doba ) 153,66 zł * ( 189 zł brutto /doba )
Dodatkowy km 0,40 zł nie dotyczy
  *ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 3113,82 zł* (2600 zł brutto/doba) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się
Skoda Octavia Kombi to samochód na wynajem z dużą przestrzenią bagażową oraz znacznie większą ilością miejsca wewnątrz auta, niż w przypadku innych wersji tego modelu. Te parametry pozwalają na większą swobodę w kwestii walizek oraz sprzętu potrzebnego podczas wyjazdu wszystkim uczestnikom wyprawy. W parze z funkcjonalnością idzie dostojny wygląd o nowoczesnym zacięciu.

Minimalistyczny design wynajmij auto z lotniska

Sylwetka auta jest zapowiedzią jego dynamiczności. Uwagę zwracają stanowcze linie bez zbędnych detali, a zachowane proporcje sprawiają w kwestii współgrania poszczególnych części karoserii, że całość nabiera charyzmatycznego stylu. Design tej Skody Octavii pozwolił uniknąć przytłoczenia wyglądem nadwozia, mimo niezwykle dużej przestrzeni wewnątrz auta. Z zewnątrz od przodu wagę zwracają przede wszystkim duża maskownica w srebrnej oprawie oraz dwurzędowa belka dolna, ciekawa i nowatorska. Tył auta to przede wszystkim duże klosze świateł z charakterystycznym rzędem lampek, a także znaczek marki, tym razem srebrno-czarny, bez dotychczas stałej obecności koloru zielonego.

Wnętrze na miarę kombi i siła do dynamicznej jazdy

Po zajęciu miejsca za kierownicą lub innego dowolnego w aucie, można poczuć swobodę oraz ocenić przestrzeń wokół, która znacznie przewyższa wielkość wnętrz w wersjach z innym typem nadwozia. Przy tak dużym bagażniku jest to bezspornie atut oraz argument przemawiający za tym modelem. Przednie fotele, jak i tylna kanapa, są odpowiednio wyprofilowane dla pełnej wygody. Zegary umieszczone bezpośrednio za kierownicą pomagają kontrolować tor jazdy. nNa kierownicy znajdują się przyciski funkcyjne, które ułatwiają szybkie wykonywanie określonych czynności, takich jak odebranie połączeń głosowych w systemie głośnomówiącym. Wiele możliwości daje także komputer pokładowy w formie nowoczesnego dużego wyświetlacza. Silnik Skody o mocy 110 KM i pojemności 1200 cm³ sprawia, że auto mknie po każdej drodze i jest stabilne także przy większych prędkościach. Z manualną skrzynią biegów o łagodnym przełożeniu stanowi to rozsądne połączenie, pozwala w pełni kontrolować zmianę prędkości oraz dynamicznie zwalniać lub przyspieszać.

Najnowszy model dostępny w wypożyczalni aut Warszawa

W wypożyczalni samochodów w Warszawie aktualna wersja Skody Octavii Kombi dostępna jest z bogatym wyposażeniem. Zarówno podczas codziennej jazdy, jak też w trakcie długiego wakacyjnego podróżowania z rodziną, ten model będzie dobrze się wpisywał we wszystkie Twoje plany. Jego klasa i charyzma udoskonalą każdy wyjazd.
';
TOP