skoda fabia wypozyczalnia aut

Dane techniczne

Pojemność silnika999 cm3
Moc silnika75 KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku45 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika330 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 104,88* (129 zł brutto/doba) 129,27* ( 159 zł brutto/doba )
5 – 14 dni 96,75 zł* (119 zł brutto/doba) 121,14 zł* ( 129 zł brutto /doba )
15 – 31 dni 88,62 zł* ( 109 zł brutto/doba) 113,01 zł* ( 139 zł brutto /doba )
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 1544,72 zł* (1600 zł brutto/doba) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się

Skoda Fabia w najnowszej wersji to auto trzeciej generacji dostępne w Wypożyczalni samochodów w Warszawie. Ma bardziej nowoczesny wygląd i bogatsze wyposażenie niż poprzedniczki, dlatego warto sprawdzić, jakie jest przełożenie tych atutów na codzienną lub okazjonalną jazdę. Dynamiczne auto z miejskim charakterem sprawia, że każda droga stanie się prosta i przyjazna.

Stylistyka bliska zwolennikom energicznej jazdy

Współczesna linia nadwozia zwraca uwagę idealnymi proporcjami. Auto z każdej strony wygląda na przemyślane i skomponowane tak, aby zadowolić użytkownika swoją estetyką. Głęboki kolor karoserii to także ukłon w stronę nowoczesności, sprawiający, że samochód sprawia wrażenie dynamicznego i ma to pokrycie w rzeczywistości.

Za sprawą dopracowanych stylistycznie reflektorów auto zyskało wyrazisty charakter. Dopełnieniem jest maskownica, której wielkość i kształt są również znacznie bardziej ekspresywne niż w poprzednich modelach. Logotyp, chromowany oraz odpowiednio duży, dobrze współgra z przetłoczeniami na pokrywie komory silnika.

Długoterminowy wynajem aut dobry profil jazdy

Ergonomiczne fotele kierowcy i pasażera z przodu z możliwością regulacji zwiększają znacznie wygodę jazdy. Odpowiednio wyprofilowana jest także kanapa z tyłu, na której mogą swobodnie podróżować 3 dorosłe osoby, a przy zamontowaniu fotelików dziecięcych będzie również odpowiednia ilość miejsca dla wszystkich uczestników podróży.

Kierownicę można regulować w płaszczyźnie góra-dół, a także przysunąć lub odsunąć od siebie, dlatego przy optymalnym ustawieniu zwiększy się znacznie komfort jazdy. Zegary widoczne są bezpośrednio za kierownicą, a w konsoli środkowej znajdują się multimedia, w tym panel radia oraz nawigacja z intuicyjną obsługą.

Silnik benzynowy w połączeniu z manualną skrzynią biegów zapewniają dynamiczną jazdę i pełną kontrolę nad jej przebiegiem. Przy 75 KM i dużej pojemności sinika te cechy składają się na spójną całość i są uzasadnione. Samochód na wynajem pewnie trzyma się drogi w Warszawie, a przy pokonywaniu zakrętów pozwala gładko manewrować kierownicą.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie auto zastępcze

Bez względu na to, czy samochód będzie użytkowany w ramach wynajmu długoterminowego, czy tylko tymczasowo jako auto zastępcze, z pewnością spełni swoje zadanie. Możesz przekonać się o jego właściwościach również korzystając z naszej wypożyczalni aut w Warszawie. Skodą przejechać można wiele kilometrów, nie czując zmęczenia podróżą.

';
TOP