renault clio wynajem aut

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (brak limitu km)
1 – 4 dni 79 zł / doba 119 zł / doba
5 – 14 dni 74 zł / doba 109 zł / doba
15 – 31 dni 69 zł / doba 89 zł / doba
Dodatkowy km 0,30 zł nie dotyczy
*ceny netto

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Wynajem długoterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1449,81 zł* (1782,27 zł brutto/miesiąc) 2500 km
*ceny netto

Renault Clio Skorzystaj z wynajmu samochodów w Warszawie

Renault Clio 2016 to sylwetka, która zaspokaja poczucie estetyki i przykuwa uwagę harmonijną linią. Ta trzecia generacja japońskiego auta jest niezwykle efektowna za sprawą charakterystycznych przetłoczeń oraz pozostałych elementów zewnętrznych, które wraz z całym nadwoziem auta tworzą kompozycję pełną dynamizmu oraz nowoczesności. Auto z naszej wypożyczalni samochodów oferujemy w ramach standardowego wynajmu lub jako samochód zastępczy.

Renault Clio - moc multimediów i dynamika jazdy w wynajętym aucie

Strefa kierowcy została dopracowana w szczegółach, a punktem centralnym jest dotykowy panel z nawigacją, dostępem do telefonu oraz multimediów. Wejścia USB i funkcja Bluetooth to także opcje przydatne podczas codziennej lub okazjonalnej jazdy. Z fotela kierowcy można swobodnie sterować wszelkimi systemami auta niemal jednym gestem.

Silnik benzynowy o mocy 75 KM pozwala na dynamiczna jazdę w mieście oraz poza obszarem miejskim, natomiast automatyczna skrzynia biegów daje swobodę jazdy bez skupiania się na dźwigni. Auto jest stabilne, a jednocześnie zwinne i dynamiczne, dlatego sprawdza się zarówno podczas ostrożnej jazdy w mieście, jak również znacznie szybszej – po autostradzie.

Podróżuj wygodnie w pojedynkę lub z bliskimi, wybierz wypożyczalnię aut z Warszawy

Wysoka jakość dotyczy także przestrzeni wewnętrznej oraz jej zagospodarowania. Odpowiednie ustawienie rzędów siedzeń sprawia, że zarówno kierowca, jak i pasażerowie mają wystarczającą ilość miejsca do wygodnego spędzenia czasu podróży.

Bagażnik ma pojemność 300 litrów, dlatego również kwestia transportu bagażu i innych przedmiotów została odpowiednio przemyślana. W tym bagażniku zmieszczą się walizki na wjazd albo większy sprzęt hobbystyczny. Idealny samochód na wakacje lub ferie.

Wypożyczalnia aut w Warszawie na miarę Twoich potrzeb – jesteśmy do dyspozycji. Proponujemy wynajem samochodów bez limitu kilometrów.

';
TOP