Peugeot 301 manual w wersji kombi i hatchback

Dane techniczne

Pojemność silnika1,2 cm3
Moc silnika72 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie7,0 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika506 l l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
1 – 5 dni 105 zł/doba 350 km/doba
6 – 10 dni 100 zł/doba brak limitu
11 – 21 dni 95 zł/doba brak limitu
22 – 30 dni 90 zł/doba brak limitu
powyżej 30 dni 2000 zł/miesiac 5000 km/mc

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc 1500 zł/miesiąc 2500 km/miesiąc

Wynajem długoterminowy

czas cena (brutto) limit kilometrów
rok skontaktuj się skontaktuj się

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Na pokładzie samochodu na wynajem Peugeot 308 można doświadczyć wyjątkowego PEUGEOT i-Cockpit®. Jego filozofia koncentruje się wokół środowiska jazdy, które daje Ci kontrolę, pozwalając na lepsze połączenie z drogą. Kluczem do tego jest kompaktowa kierownica wielofunkcyjna o zwiększonym poczuciu zwinności, tablica przyrządów umieszczająca kluczowe informacje bliżej drogi oraz pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 9,7" z poziomem reakcji smartfonów.

Wynajmij auto i sprawdź połączoną nawigację 3D

Wyeliminuj stres podczas jazdy z Peugeotem 308, z połączoną nawigacją 3D z poziomu Active. System, połączony z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 9,7 cala, zawiera mapowanie Europy, mapowanie miast 3D np. Warszawy oraz rozpoznawanie głosu (dla funkcji radiowych, nawigacyjnych i telefonicznych).System obejmuje subskrypcję, umożliwiającą automatyczne, stałe połączenie z serwisami nawigacyjnymi online (we współpracy z TomTom®). Do najważniejszych funkcji Peugeot Connect należą:
  • TomTom® Traffic: Bieżące informacje o warunkach ruchu drogowego oraz proponowane trasy alternatywne przydatne, gdy wynajmujesz auto na wakacje lub ferie
  • Lokalna pogoda: Wyświetla prognozowane warunki pogodowe na trasie., gdy wynajmujesz w Warszawie auto w opcji krótkoterminowej
  • Stacje paliw: Wyświetla pobliskie stacje paliw i ceny. Funkcja niezawodna w opcji wynajem długoterminowy.
  • Wyszukiwanie lokalne: Adres dostępu i dane teleadresowe punktu zainteresowań, gdy wynająłeś auto z lotniska
Funkcje ekranu mogą się różnić w zależności od operatora/telefonu i mogą obejmować nawigację, wyświetlanie tekstu, czytanie tekstu i sterowanie głosowe funkcjami multimedialnymi.

Kamera cofania pełna kolorów

Kamera umieszczona z tyłu pojazdu jest połączona z kolorowym kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 9,7". Zapewniając lepszą widoczność podczas cofania w Warszawie, nigdy nie będziesz patrzeć wstecz. Tylna siatka zapewnia wyraźny widok przeszkód z tyłu pojazdu w połączeniu z liniami siatki zorientowanymi na położenie kierownicy, oferując perspektywę dla odległości odpowiednio jednego i dwóch metrów od tylnego zderzaka. Monitorowanie martwego pola w funkcji parking miejski. System ten zapewnia aktywną pomoc w parkowaniu poprzez wykrywanie miejsca parkingowego w Warszawie, a następnie obsługę systemu sterowania, aby zaparkować w tym miejscu. Podczas manewru parkowania w Warszawie pojazd obsługuje układ kierowniczy, podczas gdy kierowca zarządza pedałami i skrzynią biegów. Podczas wjazdu i wyjazdu z miejsca system dostarcza informacji wizualnych i dźwiękowych w celu poprawy bezpieczeństwa manewru. System współpracuje zarówno z parkingiem równoległym, jak i zatokowym. W naszej Wypożyczalni samochodów w Warszawie są dostępne opcje:wynajem samochodów bez limitu kilometrów, bez kaucji. Monitoring martwego pola: w zestawie z pakietem City Park, technologia ta dostarcza kierowcy informacji o obecności pojazdu lub motocykla w martwym polu za pomocą czterech czujników zamontowanych w przednim i tylnym zderzaku. W przypadku wykrycia pojazdu kierowca jest o tym informowany poprzez podświetlenie diod LED umieszczonych w lusterkach drzwiowych. Ciesz się światem na zewnątrz dzięki Peugeot 308. Ten duży, szklany dach odkrywa kabinę w naturalnym świetle. Samochód z wypożyczalni posiada roletę elektryczną jeśli słońce jest zbyt jasne, żaluzja elektryczna jest w stanie odfiltrować 95% światła naturalnego.

Wynajem samochodu z pakietem sportowym

Ponieważ przyjemność z jazdy to przede wszystkim kontrola, Peugeot 308 oferuje wysoki poziom doskonałości technicznej dla wzorowego prowadzenia po drodze. Zawieszenie i opony zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlały silniki BlueHDi lub PureTech, zapewniając większą wydajność i optymalny komfort. Aby zwiększyć sportowy temperament Peugeota 308, wybrane silniki PureTech i BlueHDi mogą być wyposażone w pakiet Driver Sport Pack. Naciskając przycisk "sportowy" doświadczysz: zwiększonej reakcji wspomagania kierownicy, silnika i skrzyni biegów na pedał przyspieszenia, zmiany koloru tablicy przyrządów na czerwony (z białego). Informacje dotyczące osiągów wyświetlane są na panelu wskaźników LCD na panelu przednim wyświetlacza LCD, na którym wyświetlane są parametry dynamiczne pojazdu - przyspieszanie, dostarczanie mocy, turbodoładowanie, a także wzmacnianie dźwięków silnika w kabinie. Ciesz się muzyką Hi-Fi podczas jazdy z delikatnym, naturalnym dźwiękiem Denon Hi-Fi Pack. System Peugeot 308 Denon Hi-Fi jest osiągnięciem technologicznym na miarę potrzeb, w tym 8 głośników, głośnik niskotonowy i cyfrowy wzmacniacz. Wybór 2 rozkładów dźwięku i 5 korektorów daje kierowcy i pasażerom mocny, precyzyjny i naturalny dźwięk. Zapraszamy do wynajmu samochodu w Warszawie na korzystnych warunkach.
';
TOP